Kvepalai

 • „Kvapo įtaiga stipresnė už žodžius, reginius, jausmus ir valią. Kvapo įtaigai neįmanoma atsispirti, jis patenka į mus kaip oras į plaučius, jis užlieja mus, tiesiog užtvindo ir niekas negali nuo jo apsiginti.“ (Patrick Suskind)

  Kvepalai – tai ne tik kvapas. Tai patrauklaus įvaizdžio dalis. Tai svarbi asmens vizitinės kortelės detalė. Tai nematomas, bet visų jaučiamas asmens individualybės dvelksmas. Aukštos kokybės ir tinkamai pasirinkti kvepalai padeda išryškinti charakterio savybes, labiau atsiskleisti asmenybei, jausti didesnį pasitikėjimą savimi ir būti pozityvesnės nuotaikos. Kvapo galia išties didelė, o kvepalų poveikis ne kartą tirtas netgi mokslininkų. Įrodyta, kad kvapas yra stipriai susiję su emocijomis. Smegenys neblokuoja su kvapais ateinančios informacijos ir perduoda ją tiesiai pasąmonei. O kas tuomet? Tuomet žymiai lengviau formuoti savo išskirtinumą, daryti įtaigą kitiems ir netgi keisti mąstymą bei elgesį.

  Kvepalai - pagrindinės rūšys ir aromato išlikimo trukmė

  Kvepalams dažniausiai keliami du esminiai reikalavimai – kad skaniai kvepėtų ir ilgai išliktų. Kvapo skonis kiekvienam individualus, tačiau aromato išlikimo trukmė panaši ir priklauso nuo kvepalų rūšies. Išskiriamos kelios kvepalų rūšys:

  • Odekolonas (ant pakuotės žymimas santrumpa EDC)
  • Tualetinis vanduo (ant pakuotės žymimas santrumpa EDT)
  • Parfumuotas / kvapusis vanduo (ant pakuotės žymimas santrumpa EDP)
  • Kvepalai (ant pakuotės žymimi santrumpa PP arba EP)

  Visų šių kvapų skiriamasis bruožas – kvapo intensyvumas. Odekolonas turi mažiausią kvapiųjų medžiagų koncentraciją, todėl jo aromatas išlieka gana trumpai, tik iki 2 valandų. Tualetinio vandens aromatas išlieka iki 4 valandų, o parfumuoto vandens – iki 6 valandų. Visų mėgstamiausi ir labiausiai vertinami yra kvepalai, kuriuose yra didžiausia kvapiųjų medžiagų koncentracija ir kurių aromatas gali išlikti visą dieną. Taigi kuo kvepalai intensyvesni, tuo ilgiau jų aromatas išlieka. Kvapus rinktis reikėtų pagal savo gyvenimo būdą, asmenybės savybes ir tai, kiek laiko norite dvelkti savo mėgstamu aromatu. „Ziuzi“ asortimente tik aukštos kokybės originalūs kvepalai – tiek kasdienai, tiek laisvalaikiui, tiek ypatingoms progoms. Kitas populiarus klientų pasirinkimas - kvepalų rinkiniai

  Kvepalai - jų naudojimas

  Kvepalus reikia purkšti taisyklingai, tik tuomet bus galima mėgautis maloniu jų kvapu ir ilgai išliekančiu aromatu. Kvepalų ekspertai rekomenduoja purkšti nedidelį kvepalų kiekį ant odos, geriausia tose vietose, kur jaučiamas pulsas. Užpurškus kvepalus reikėtų palaukti apie 30 sekundžių, kol kvepalai įsigers į odą. Nereikia kvepalų įtrinti į odą.
  Nors mėgstama kvepalus purkšti ir ant drabužių ar plaukų, tačiau to daryti nerekomenduojama, ypač, jei drabužių medžiaga įmantresnė ir ją gali sugadinti kvepalų sudėtyje esantys kvapieji aliejai. Svarbiausia neužmiršti, kad kvepalams reikalinga odos šiluma, nes tik ji padeda kvepalams maksimaliai atsiskleisti.

  Ką siūlo „Ziuzi“?

  „Ziuzi“ elektroninėje parduotuvėje – populiariausi autentiški kvepalai už patrauklią kainą rinkoje. Ką gausite įsigiję prekę iš „Ziuzi“ asortimento?

  • Gausų kvapų asortimentą: nuo saldžių, gaivių iki sunkių ir rytietiškų kvapų
  • Kokybiškus ir 100 proc. autentiškus kvepalus
  • Kvepalus įvairiausioms progoms – kasdienai, laisvalaikiui, šventėms, ypatingoms akimirkoms ir kt.
  • Patikimus kvepalus: kvepalai išsiunčiami klientui tik kruopščiai juos apžiūrėjus ir patikrinus
  • Gerą kainą: neretai internetinėje parduotuvėje kvepalų kaina yra mažesnė, nei fizinėje parduotuvėje, tad klientas turi galimybę aukščiausios kokybės kvepalus įsigyti pigiau.

  Esate išsirinkę mėgstamus kvepalus? Nelaukite ir užsisakykite juos dabar. Kurkite patrauklų savo įvaizdį. Kasdien mėgaukitės patinkančiu aromatu. Ir į kasdienybę ženkite su gero tono dvelksmu. Plačiame „Ziuzi“ asortimente savo kvepalus atras tiek moterys, tiek vyrai. Tiek sau, tiek įsimintinai dovanai.


   

  Skaityti daugiau
 • Kvepalai Orto Parisi Terroni
  Tipas
  EP
  Lytis
  Unisex
  100 
  125  Sutaupykite 25 
  100 
  125  Sutaupykite 25 
  100 
  125  Sutaupykite 25 
  100 
  125  Sutaupykite 25 
  100 
  125  Sutaupykite 25 
  100 
  125  Sutaupykite 25 
  100 
  125  Sutaupykite 25 
  Kvepalai Montale Arabians
  Tipas
  EDP
  Kvapas
  Ambros
  Lytis
  Unisex
  109 
  170  - 230 
  140  - 190 
  Kvepalai BDK Parfums Rouge Smoking
  Tipas
  EDP
  125 
  125  - 180 
  165  - 240 
  Kvepalai Penhaligon's The Blazing Mr Sam
  Tipas
  EDP
  209 
  Kvepalai Tiziana Terenzi Kirke
  Tipas
  EP
  116 
 • Naujienlaiškio prenumerata

  Bendraukime soc. tinkluose