Kvepalai Escentric Molecules Molecule 01 + Mandarin

 • Kvepalai Escentric Molecules Molecule 01 + Mandarin

  Kaina Talpa Pirkti
  Kaina 112 
  100 ml Išparduota. Susisiekite
  Informuoti, kai prekę turėsime

  Turime sandėlyje

  Lizingo skaičiuoklės
  • ml
  • esto
  Prekės ženklas
  Tipas
  EDT
  Kvapas
  Citrusų
  Lytis
  Unisex
 • Kvepalai Escentric Molecules Molecule 01 + Mandarin 

  Molekulė 01 + Mandarin susideda iš Iso E Super + mandarino.
  Iso E Super yra abstrakti sintetinė molekulė, apibūdinama kaip kedro medienos nata, pasižyminti šiltu, aksominiu kokono pojūčiu.
  Mandarinas yra natūralus, išgautas iš mandarino.
  Geza Schoen: „Mandarinas yra greitasis hitas. Jis gyvas, spinduliuoja nuo odos su citrusiniu žvarbumu. Bet mandarinas yra ir kai kas daugiau, jis taip pat labai vaisinis ir aromatingas. Tai gražus ingredientas. Jo skaidrumas reiškia, kad jis greitai išnyksta. Aš jį paliečiau šiek tiek papildomu šešėliu, kad galėčiau jį išplėsti, pridedant mandarino ingredientą, naudojamą skoniuose, kad jis būtų ypač sultingas. Tada, kai jis pradeda nykti, Molecule 01 sinchronizuojasi, suteikdama šiltą, erogenišką jausmą žaisti su tuo švytinčiu gaivumu. Tai neįprasta - norint, kad viršūnės sudedamoji dalis, tokia kaip mandarinas, ir pagrindinė nata, pvz., Iso E Super, šoktų kartu nuogi, be tarp jų atsirasiančių kitų natų. Tada mandarino beveik nebėra ir jums lieka Molecule 01 paprastumas.
  Tai man ir patinka Molecule 01 + Mandarin - tai gali būti šokis dviese, bet istorija visiškai keičiasi nuo pradžios iki vidurio ir iki pabaigos “. 

 • Naujienlaiškio prenumerata

  Bendraukime soc. tinkluose

//Beganti reklama apacioje