Kvepalai Tiziana Terenzi Andromeda

 • Kvepalai Tiziana Terenzi Andromeda

  Kaina Talpa Pirkti
  Kaina 180 
  100 ml
  Į krepšelį  

  Turime sandėlyje

  Lizingo skaičiuoklės
  • ml
  • esto
  Prekės ženklas
  Tipas
  EP
  Kvapas
  Prieskonių
  Lytis
  Unisex
 • "Pirmą kartą susitikome su Andromeda, apgaubti jos begalinio grožio, sekdami ryškių, įspūdingų žvaigždžių pėdsaku, žygiuodami Sibillini kalnuose esančioje mažai žinomoje, bet žavingoje mūsų gražios šalies vietovėje. Mes ten ieškojome natūralaus ir spontaniško įvykio, kurį galima laikyti tikru Motinos gamtos stebuklu. Šiuose tyliuose kalnuose kasmet vyksta ritualas, kuris yra beveik antgamtiškas: žydėjimas.
  Nuo gegužės pabaigos iki liepos pradžios Castelluccio plynaukštė liudija šį svarbų įvykį. Kelias savaites chromatinę pievos monotoniją laužo spalvų mozaika, nuo geltonos ochros iki raudonos. Nors festivalis „Rorita“ (Žydi) patenka į trečiąjį ir paskutinį birželio sekmadienius, nėra jokios konkrečios dienos, kurią pasimėgauti šiuo kerinčiu šou. Kiekvienais metais tai yra sezoninių orų rankose, todėl jūs turite žinoti, kaip jo ieškoti, nes ne visi gali rasti mūsų kvapą. Gėlių rūšių, kurios šiuo laikotarpiu dažo Plan Grande (puiki lyguma) ir Plan Perduto (prarasta lyguma), yra begalė. Eidami takais galite rasti: narcizus, žibuokles, aguonas, narcizus, purpurines eugenijas, dobilus ir daugelį kitų.
  Per šį pasivaikščiojimą plano „Perduto“ takais, pagarbiai tylėdami dėl vešlios gamtos, supančios jus, apsvaigstate kvapais ir spalvomis, užpildančiomis ne tik akis, bet ir širdį bei sielą. Vasaros naktimis prie spartietiško bivako prie spragsėjančio laužo jūsų žvilgsnis perskrodžia raudonas ugnies žarijas, o kartu su juo siela ima skristi į didelį dangų, pilną mirgančių žvaigždžių.
  Ši eteriška ir balta esmė, kaip ir saulėta popietė, sekanti mus tarp realybės ir vaizduotės, beveik magiškai gali sukelti saldžius ir lengvus kvapus dėl aistringų vaisių ir juodųjų serbentų viršutinių natų, kurios tuo pat metu yra patvarios ir ilgos dėl melilotos žiedo, lelijos ir narcizo stiprumo.
  Žydėjimo galia yra šioje vertingoje nektaro ampulėje, kuri kiekvieną kartą pasipurškus leidžia jums išgyventi svajonę."


  Viršutinės natos: Romaninis pelynas, citrina, Omano smilkalai, žvaigždinis anyžius
  Širdies natos: galbanumas, Šri Lankos cinamonas, gvazdikas, čiobreliai, ciklamenai, Sičuano pipirai
  Pagrindinės natos: Libano kedras, baltasis muskusas, kašmyro mediena, pačiulis, benzoinas, Tonkos pupelės, ambra, beržas, šviesusis tabakas 

 • Jums taip pat gali patikti

  Kaina 149 
  189  Sutaupykite 40 
  Kvepalai Tiziana Terenzi Kirke
  Tipas
  EP
  Kaina 114 
 • Naujienlaiškio prenumerata

  Bendraukime soc. tinkluose

//Beganti reklama apacioje