Kvepalai Tiziana Terenzi Laudano Nero

 • Kvepalai Tiziana Terenzi Laudano Nero

  Kaina Talpa Pirkti
  Kaina 119 
  100 ml
  Į krepšelį  

  Turime sandėlyje

  Lizingo skaičiuoklės
  • ml
  • esto
  Prekės ženklas
  Tipas
  EP
  Kvapas
  Ambros, Prieskonių
  Lytis
  Unisex
 • Bohemiškiausia šios nepamirštamos kelionės stotelė yra mitinis Paryžius lietingą rudens dieną, tačiau šiltas su vingiuotomis akvarelėmis, sumaišytomis kaip Renoir paveiksle. Lietaus kvapas, plakantis ant šiferio stogo, maišosi su akmeninėmis gatvėmis, apšviestomis blankių šviesų. Mažas laužas Monmartro sankryžoje kaitina muzikantus ir akrobatus, kurie po lietaus laukia turistų.
  Stebuklinga atmosfera persmelkta brangių ir retų kvapų, atkartojančių paslaptingą nesenstančios vietos meną. Vienas iš sudėtingiausių ir struktūriškiausių kolekcijos kvepalų, kuriame suderintos tarpusavyje nederančios natos. Kūrinys be kompromisų, kaip ir bohemos atstovai, įsisavinantis svetimas mintis ir stiprias asmenybes.
  Šiuos kvepalus dėvėti suprasti gali tik tie, kurie iš tikrųjų turi dvasią be jokių apribojimų, be bandymo atitikti tam tikrą stilių. Jų išskirtinumas suvokiamas nuo pat pradžių: neįprastas kamparo sprogimas, kuris apsvaigina lyg akimirksniu išgertum taurę absento, yra stipri priešprieša laudano ir konjako bangavimui, įskiepytam į tauriosios medienos tvirtumą, veda į dervos, atsispindinčios šiferio ir lauro kvapu, absoliutą, kurį visumoje pabrėžia laužas ant šlapios gatvės.
  Tvirtas juodas buteliukas, lyg akmeninė tvirtovė, yra meninės beprotybės esmė ir jos negalima apriboti jokiais stilistiniais prietarais.
   

  Viršutinės natos: absentas, konjakas, rozmarinas, Latakia tabakas, mirta, juodoji ambra
  Širdies natos: raudona rožė, akacijų medus, kedras, vilkdalgis, santalas, rozmarinas, žydintis uosis, skalūnas, kašmyras, kamparas
  Pagrindinės natos: smilkalai, agarmedis, vetiverija, muskusas, ąžuolas, Madagaskaro vanilė, lauro lapas, kaparėlis, derva.

 • Jums taip pat gali patikti

  Kaina 195  - 289 
  Kvepalai Tiziana Terenzi Kirke
  Tipas
  EP
  Kaina 117 
 • Naujienlaiškio prenumerata

  Bendraukime soc. tinkluose

//Beganti reklama apacioje