Kvepalai Tiziana Terenzi Sirrah

 • Kvepalai Tiziana Terenzi Sirrah

  Kaina Talpa Pirkti
  Kaina 220 
  100 ml
  Į krepšelį  

  Turime sandėlyje

  Lizingo skaičiuoklės
  • ml
  • esto
  Prekės ženklas
  Tipas
  EP
  Kvapas
  Prieskonių, Vaisių
  Lytis
  Unisex
 • Tiziana Terenzi Sirrah yra labai garsi Andromedos žvaigždyno žvaigždė, kurios karališkasis likimas netrukus virs raudonuoju milžinu. Stebuklinga žvaigždė, besivystanti savo ugnies spiralėje, pernelyg šviečianti ir nuolat besikeičianti. Būtent šis besivystančios žvaigždės stebėjimas įkvėpė šio ekstrakto kūrybinę viziją. Jos liepsnojančios ugnies spiralės, šviežios ir šiltos, elegantiškos ir jausmingos, gundančios ir karališkos, visos išreikštos vienu metu. Spiralė aukštyn, emocijų sūkurys, besikeičiantis nuo pat pirmos akimirkos.
  Šiame kūrinyje nebegalime kalbėti apie klasikinę piramidę, nes molekulės vejasi viena kitą, yra įveikiamos, o po to išnyksta ištisiniame slėpynių žaidime. Taip atsiveria banguojanti ir jausminga senų ir retų vaisių, tokių kaip svarainis, puokštė kartu su pasiflorų nuodais, susietais su tauriaisiais prieskoniais, tokiais kaip šafranas ir nepaprastieji žalieji pipirai.
  Dėl būdingos spiralinės struktūros puokštė toliau svyruoja ant osmanto, Damasko rožės ir ambros natų, kurias pabrėžia subtilus Madagaskaro žaliųjų kardamonų dvelgsmas ir saldumas bei deginantis deguonies gaivumas (dabar garsi, išskirtinė molekulė Terenzi uoslės bibliotekoje). Visuma krinta aukštyn ir žemyn, kintant stiprioms ir lengvoms itališkos odos natoms, besisukančioms spiralėse su tauriosios medienos natomis, sandalmedžiu, pačiuliu ir beržu arba švelniai rezonuojančiomis grakščia baltojo muskuso galia. Kūrinys, panardinantis jus į gaivių gundymo liepsnų ir ryškios nuostabos sūkurį.

   

  Viršutinės natos: šafranas, žalieji pipirai, svarainiai ir pasiflora
  Širdies natos: osmantas, kardamonas, deguonis, rožė ir ambra
  Pagrindinės natos: beržas, santalas, pačiulis, oda ir baltasis muskusas 

 • Jums taip pat gali patikti

  Kaina 149 
  170  Sutaupykite 21 
  Kaina 195 
  255  Sutaupykite 60 
  Kaina 149 
  189  Sutaupykite 40 
 • Naujienlaiškio prenumerata

  Bendraukime soc. tinkluose

//Beganti reklama apacioje