Kvepalų natų biblioteka ir svarbiausi aspektai

 • Kvepalų natų biblioteka ir svarbiausi aspektai

  Nišinė parfumerija yra priešinga masinei kvepalų pramonei: nišinės kompozicijos paprastai yra mėgstamos nedidelio žinovų rato. To priežastis - neįprasti natų deriniai, kurie dažnai skamba drąsiai ar net provokuojančiai. Tai nereiškia, kad šie kvepalai "ne visiems" ar kad jie patiks nedaugeliui žmonių - tiesiog dauguma jų neatrodo kaip tipiški moteriški ar tipiški vyriški kvepalai.  

  Nišinių kvepalų subtilumas

  Norint pradėti kelionę į nišinę parfumeriją, pirmiausia reikia susipažinti su savybėmis, kuriomis nišiniai kvepalai išsiskiria iš kitų. Šios savybės taikomos nišinių kvepalų buteliukų turiniui ir daugeliui kitų išorinių aspektų, pavyzdžiui, pakuotei.
  Sudėtis
  Dažniausiai nišiniai kvepalai kuriami eksperimentuojant. Kai kurie jų pagrįsti kontrastais ir jungia natas, kurios paprastai nedera tarpusavyje, pavyzdžiui, šiurkštūs odos akordai bazėje ir subtilus rožių skambesys poskonyje.
  Metodas
  Metodai taip pat gali būti skirtingi. Yra kvapų, kurie perteikia naujos knygos popieriaus kvapą, kūdikio odos kvapą, gaivaus vėjo dvelksmą - pažįstami, bet vis dar nepasiekiami. Tokiems meno kvepalams taip pat priskiriami asociacijos kvepalai, kuriais bandoma perteikti emociją: džiaugsmą, pyktį, baimę.
  Vintažas
  Šioje nišoje atkuriami garsūs praeities kvepalai, atgaivinamos legendos apie namus, kurie kadaise buvo parfumerijos pasaulio titanai, bet dabar yra užmiršti.
  Auditorija
  Nišinių kvepalų kūrėjai neturi auditorijos, kuriai jie kuria, "paveikslą". Kurdamas naują kompoziciją, parfumeris galvoja tik apie ją: jam beveik nerūpi, kaip ją parduos, ar ji bus komerciškai sėkminga ir ar patiks parfumerijos vartotojams.
  Žaliavos
  Nišiniai gamintojai netaupo brangių ir sunkiai randamų ingredientų. Žaliavų kaina yra mažiau svarbi nei jų gebėjimas sukurti tam tikrą kvapą. Svarbu tai, ką ingredientas gali suteikti kvapui. Aukšta nišinių kvepalų kaina dažnai priklauso ne tiek nuo retų sudedamųjų dalių, kiek nuo parfumerio įdėto darbo kuriant naują šedevrą.
  Pakuotė
  Nišinių kvepalų atveju turinys yra svarbesnis už formą. Todėl daugelis šio segmento kvepalų parduodami labai paprastuose buteliukuose be nereikalingų detalių. Tačiau tai nėra visų kvepalų kūrėjų, kuriančių nišiniams kvepalams skirtus kvepalus, filosofija. Kita vertus, kai kurie labai rūpinasi savo buteliukų įvaizdžiu ir siekia paversti juos meno kūriniais.

  Kas yra kvepalų natos?

  Kvepalų natos - tai konkretūs kvapai, sudarantys bendrą kvepalų kompoziciją. Po vieno buteliuko dangteliu galima derinti rožių, jazminų, vanilės, kedro, muskuso, pačiulės ir kitus kvapus. Pagrindinės sudedamosios dalys yra eteriniai aliejai, esencijos ir sintetiniai kvepalai, imituojantys gamtą. Daugumos kvepalų struktūra parfumerijoje schematiškai perteikiama kvapo piramidės forma, kurioje nurodomos viršutinės, vidurinės ir bazinės kvepalų natos.

  Viršutinės natos parfumerijoje

  Viršutinės natos parfumerijoje yra pradinis akordas, kurį sudaro lengvi lakūs aromatiniai komponentai. Šios natos puikiai jaučiamos nuo pirmojo įkvėpimo, tačiau greičiausiai išgaruoja nuo odos paviršiaus. Tai reiškia, kad viršutinės kvepalų natos paprastai yra lengvos, erdvios ir neįkyrios - citrusinių, žolelių, jūros ir vaisių kvapų.

  Vidurinės natos parfumerijoje

  Tai kompozicijos ir kvepalų piramidės centras. Jis išsilaiko net kelias valandas. Paprastai viena esencija - pagrindinė - laikoma pagrindu, o kitos ją papildo. Svarbu pasirinkti tinkamą mišinį, kad kiti kvapai netrukdytų pagrindiniam kvapui.

  Bazinės natos parfumerijoje

  Sudėtinga kvapų lentelė neapsiriboja viršutiniais ir viduriniais akordais: apatinės natos atlieka paskutinį vaidmenį kvepalų simfonijoje. Tai patvariausios kvapų klasifikacijos natos, išliekančios net kelias dienas. Jei norite pajusti aukščiausios kokybės kvepalų natų harmoniją, susipažinkite su gausiu kvepalų katalogu. Internetinėje parduotuvėje rasite stilingų kvepalų vyrams ir moterims su išsamiais kvepalų aprašymais, kurie labai palengvina apsipirkimą internetu.
    

//Beganti reklama apacioje