AMOUAGE kvepalai


 •    

  Skaityti daugiau
  Kvepalai Amouage Dia Woman
  Tipas
  EDP
  Kvapas
  Gėlių
  Lytis
  Moterims
  Kaina 179 
  Kvepalai Amouage Epic 56 Woman
  Tipas
  EP
  Kvapas
  Ambros
  Prieskonių
  Lytis
  Moterims
  Kaina 410 
  Kvepalai Amouage Jubilation 25 Woman
  Tipas
  EDP
  Kvapas
  Ambros
  Gėlių
  Lytis
  Moterims
  Kaina 175 
  Kvepalai Amouage Jubilation XXV Man
  Tipas
  EDP
  Kvapas
  Ambros
  Pudrinis
  Lytis
  Vyrams
  Kaina 215 
  Kvepalai Amouage Lineage
  Tipas
  EDP
  Kvapas
  Ambros
  Prieskonių
  Lytis
  Unisex
  Kaina 300 
  Kvepalai Amouage Love Mimosa Woman
  Tipas
  EDP
  Kvapas
  Ambros
  Gėlių
  Lytis
  Moterims
  Kaina 175 
  Kvepalai Amouage Love Tuberose Woman
  Tipas
  EDP
  Kvapas
  Gėlių
  Vaisių
  Gurmaniškas
  Lytis
  Moterims
  Kaina 215 
  Kvepalai Amouage Memoir Man
  Tipas
  EDP
  Kvapas
  Odos
  Lytis
  Vyrams
  Kaina 179 
  Kvepalai Amouage Purpose
  Tipas
  EDP
  Kvapas
  Ambros
  Medienos
  Lytis
  Unisex
  Kaina 300 
  Kvepalai Amouage Search
  Tipas
  EDP
  Kvapas
  Aromatinis
  Citrusų
  Lytis
  Unisex
  Kaina 300 
  Kaina 140  - 240 
  Kaina 160  - 220 
  Kvepalai Amouage Lyric Woman
  Tipas
  EDP
  Kvapas
  Ambros
  Gėlių
  Lytis
  Moterims
  Kaina 190 
  Kvepalai Amouage Meander
  Tipas
  EDP
  Kvapas
  Medienos
  Lytis
  Unisex
  Kaina 199 
  230  Sutaupykite 31 
 • AMOUAGE 

  Rytų magija dvelkiantys kvepalai AMOUAGE mėgstami tų, kuriems svarbu ilgai išliekantis kvapas ir išskirtinis, nepamirštamas aromatas. Tiek moterims, tiek vyrams skirti Amouage kvepalai nepalieka abejingų. Jie gali patikti, gali vilioti, gali savo dvelksmu iškelti seniai pamirštus malonius prisiminimus. Amouage kvepalai tai aukščiausios kokybės ingredientų ir meistrystės derinys.


  AMOUAGE jau dešimtmečius kutena kvepalų mylėtojų nosis. Tai itin populiarūs kvepalai, o juos mėgstantys skuba įsigyti naujausius. AMOUAGE prekinis ženklas pasižymi savo kokybe ir turtingu Rytų kultūros paveldu. Kruopščiai atrinkti ingredientai ir tradiciniai gamybos būdai suteikia šiems kvepalams unikalumo. Vieni mėgstamiausių AMOUAGE kvepalų – Amouage Epic ir Amouage Honour kvepalai. Amouage Epic vyriški kvepalai pasižymi rytietiškos medienos aromatu. Viso pasaulio pirkėjų atsiliepimai leidžia suprasti, kad tai kvapas, kuris jiems primena Šilko kelią. Šie moterims skirti kvepalai Amouage šildo cinamonu, lauramedžiu, pereina į Damasko rožę, jazminą, pelargoniją, o galiausiai nosį ima šildyti ambra, muskuso ir vanilės aromatais. Amouage Honour kvepalai yra švelnaus gėlių aromato. Vyrams skirti Amouage kvepalai kvepia pipirais, pelargonijomis ir kedrais. Moterims – rabarbarais, kalendra, jazminais, gardenija, ambra, oda. Šių kvepalų kaina priklauso nuo buteliuko dydžio.   

  Jo didenybė Sayyidas Hamadas bin Hamoudas al bu Saidas svajojo regione atkurti didįjį arabų parfumerijos meną. Ir tokios svajonės leido dienos šviesą išvysti kvepalams „Amouage“.

  Prabangių kvapų namai - AMOUAGE

  „Amouage“ yra prabangių kvepalų namai, kuriuos Omane 1983 m. įkūrė Omano sultonas. „Amouage“ Viduriniuose Rytuose naudoja tradicinius kvepalų ingredientus, tokius kaip agarmedis, smilkalai, muskusas, rožė ir prieskoniai, tačiau kvapų kūrėjai yra parfumeriai iš pagrindinių kvepalų kompanijų. Pirmąjį „Amouage“ aromatą („Amouage“ buvo ankstesnis jo pavadinimas, dabar jis žinomas kaip „Amouage Gold“) 1983 m. sukūrė prancūzų parfumeris Guy Robertas. Jis sukūrė ir savo klasika pripažintus šedevrus: „Hermes“, „Dior“, „Rochas“. Tuo tarpu „Amouage“ kvepalus galima laikyti visišku prabanga dvelkiančiu šedevru, kuris papuošia net ir patį įmantriausią įvaizdį, išryškina net ir labai unikalų charakterį, išaukština ypatingo skonio asmenybes. Kvepalai „Amouage“ gali būti naudojami įvairiomis progomis. Jie niekada nepalieka abejingų savo aromatui.


  Beveik visi kvepalai yra tradiciniuose Amouage buteliuose: buteliai su moterų kvapais primena Ruwi rūmų mečetės Muskate (Omanas) formą; buteliai su vyriškais kvapais yra tradicinės Omano durklo „Khanjar“ formos. 

  Jei norite kvepalų, kurie yra tikrai ypatingi – Amouage kvepalai yra puikus pasirinkimas. Šiuo kvepalus paprasta pirkti mūsų elektroninėje parduotuvėje, o prireikus konsultacijos ją greitai gausite spustelėję pokalbio mygtuką.  

 • Naujienlaiškio prenumerata

  Bendraukime soc. tinkluose

//Beganti reklama apacioje