AMOUAGE kvepalai

 • Jo didenybė Sayyidas Hamadas bin Hamoudas al bu Saidas svajojo regione atkurti didįjį arabų parfumerijos meną. Ir tokios svajonės leido dienos šviesą išvysti kvepalams „Amouage“.
  „Amouage“ yra prabangių kvepalų namai, kuriuos Omane 1983 m. įkūrė Omano sultonas. „Amouage“ Viduriniuose Rytuose naudoja tradicinius kvepalų ingredientus, tokius kaip agarmedis, smilkalai, muskusas, rožė ir prieskoniai, tačiau kvapų kūrėjai yra parfumeriai iš pagrindinių kvepalų kompanijų. Pirmąjį „Amouage“ aromatą („Amouage“ buvo ankstesnis jo pavadinimas, dabar jis žinomas kaip „Amouage Gold“) 1983 m. sukūrė prancūzų parfumeris Guy Robertas. Jis sukūrė ir savo klasika pripažintus šedevrus: „Hermes“, „Dior“, „Rochas“. Tuo tarpu „Amouage“ kvepalus galima laikyti visišku prabanga dvelkiančiu šedevru, kuris papuošia net ir patį įmantriausią įvaizdį, išryškina net ir labai unikalų charakterį, išaukština ypatingo skonio asmenybes. Kvepalai „Amouage“ gali būti naudojami įvairiomis progomis. Jie niekada nepalieka abejingų savo aromatui.
  Beveik visi kvepalai yra tradiciniuose Amouage buteliuose: buteliai su moterų kvapais primena Ruwi rūmų mečetės Muskate (Omanas) formą; buteliai su vyriškais kvapais yra tradicinės Omano durklo „Khanjar“ formos.
     

  Kvepalai Amouage Meander
  Tipas
  EDP
  Kvapas
  Medienos
  Lytis
  Unisex
  Kaina 170 
  230  Sutaupykite 60 
  Kaina 189 
  230  Sutaupykite 41 
  Kaina 199 
  240  Sutaupykite 41 
  Kaina 180 
  200  Sutaupykite 20 
  Kvepalai Amouage Material Woman
  Tipas
  EDP
  Kvapas
  Ambros
  Medienos
  Prieskonių
  Lytis
  Moterims
  Kaina 180 
  190  Sutaupykite 10 
  Kaina 170  - 230 
  Kaina 140  - 190 
  Kaina 160  - 190 
  Kaina 40 
  Prekė išparduota. Susisiekite
  Kaina 160 
  Prekė išparduota. Susisiekite
 • Naujienlaiškio prenumerata

  Bendraukime soc. tinkluose