AMOUAGE kvepalai


 •    

  Kvepalai Amouage Epic Woman
  Tipas
  Eau de Parfum
  Kaina 179 
  200  Sutaupykite 21 
  Kvepalai Amouage Lyric Woman
  Tipas
  Eau de Parfum
  Kvapas
  Ambros
  Gėlių
  Lytis
  Moterims
  Kaina 169 
  190  Sutaupykite 21 
  Kaina 160 
  180  Sutaupykite 20 
  Kaina 160  - 220 
  Kvepalai Amouage Honour Woman
  Tipas
  Eau de Parfum
  Kaina 190 
  Kvepalai Amouage Interlude Man
  Tipas
  Eau de Parfum
  Kvapas
  Medienos
  Prieskonių
  Lytis
  Vyrams
  Kaina 195 
  230  Sutaupykite 35 
  Kvepalai Amouage Interlude Woman
  Tipas
  Eau de Parfum
  Kaina 200 
  230  Sutaupykite 30 
  Kvepalai Amouage Jubilation XXV Man
  Tipas
  Eau de Parfum
  Kvapas
  Ambros
  Pudrinis
  Lytis
  Vyrams
  Kaina 185 
  215  Sutaupykite 30 
  Kvepalai Amouage Love Mimosa Woman
  Tipas
  Eau de Parfum
  Kvapas
  Ambros
  Gėlių
  Lytis
  Moterims
  Kaina 165 
  175  Sutaupykite 10 
  Kvepalai Amouage Love Tuberose Woman
  Tipas
  Eau de Parfum
  Kvapas
  Gėlių
  Vaisių
  Gurmaniškas
  Lytis
  Moterims
  Kaina 189 
  215  Sutaupykite 26 
  Kvepalai Amouage Meander
  Tipas
  Eau de Parfum
  Kvapas
  Medienos
  Lytis
  Unisex
  Kaina 175 
  185  Sutaupykite 10 
  Kvepalai Amouage Memoir Man
  Tipas
  Eau de Parfum
  Kvapas
  Odos
  Lytis
  Vyrams
  Kaina 165 
  179  Sutaupykite 14 
  Kvepalai Amouage Memoir Woman
  Tipas
  Eau de Parfum
  Kaina 240 
  Kvepalai Amouage Overture Man
  Tipas
  Eau de Parfum
  Kvapas
  Medienos
  Prieskonių
  Lytis
  Vyrams
  Kaina 170 
  240  Sutaupykite 70 
  Kaina 159 
  185  Sutaupykite 26 
 • AMOUAGE 

  Rytų magija dvelkiantys kvepalai AMOUAGE mėgstami tų, kuriems svarbu ilgai išliekantis kvapas ir išskirtinis, nepamirštamas aromatas. Tiek moterims, tiek vyrams skirti Amouage kvepalai nepalieka abejingų. Jie gali patikti, gali vilioti, gali savo dvelksmu iškelti seniai pamirštus malonius prisiminimus. Amouage kvepalai tai aukščiausios kokybės ingredientų ir meistrystės derinys.


  AMOUAGE jau dešimtmečius kutena kvepalų mylėtojų nosis. Tai itin populiarūs kvepalai, o juos mėgstantys skuba įsigyti naujausius. AMOUAGE prekinis ženklas pasižymi savo kokybe ir turtingu Rytų kultūros paveldu. Kruopščiai atrinkti ingredientai ir tradiciniai gamybos būdai suteikia šiems kvepalams unikalumo. Vieni mėgstamiausių AMOUAGE kvepalų – Amouage Epic ir Amouage Honour kvepalai. Amouage Epic vyriški kvepalai pasižymi rytietiškos medienos aromatu. Viso pasaulio pirkėjų atsiliepimai leidžia suprasti, kad tai kvapas, kuris jiems primena Šilko kelią. Šie moterims skirti kvepalai Amouage šildo cinamonu, lauramedžiu, pereina į Damasko rožę, jazminą, pelargoniją, o galiausiai nosį ima šildyti ambra, muskuso ir vanilės aromatais. Amouage Honour kvepalai yra švelnaus gėlių aromato. Vyrams skirti Amouage kvepalai kvepia pipirais, pelargonijomis ir kedrais. Moterims – rabarbarais, kalendra, jazminais, gardenija, ambra, oda. Šių kvepalų kaina priklauso nuo buteliuko dydžio.   

  Jo didenybė Sayyidas Hamadas bin Hamoudas al bu Saidas svajojo regione atkurti didįjį arabų parfumerijos meną. Ir tokios svajonės leido dienos šviesą išvysti kvepalams „Amouage“.

  Prabangių kvapų namai - AMOUAGE

  „Amouage“ yra prabangių kvepalų namai, kuriuos Omane 1983 m. įkūrė Omano sultonas. „Amouage“ Viduriniuose Rytuose naudoja tradicinius kvepalų ingredientus, tokius kaip agarmedis, smilkalai, muskusas, rožė ir prieskoniai, tačiau kvapų kūrėjai yra parfumeriai iš pagrindinių kvepalų kompanijų. Pirmąjį „Amouage“ aromatą („Amouage“ buvo ankstesnis jo pavadinimas, dabar jis žinomas kaip „Amouage Gold“) 1983 m. sukūrė prancūzų parfumeris Guy Robertas. Jis sukūrė ir savo klasika pripažintus šedevrus: „Hermes“, „Dior“, „Rochas“. Tuo tarpu „Amouage“ kvepalus galima laikyti visišku prabanga dvelkiančiu šedevru, kuris papuošia net ir patį įmantriausią įvaizdį, išryškina net ir labai unikalų charakterį, išaukština ypatingo skonio asmenybes. Kvepalai „Amouage“ gali būti naudojami įvairiomis progomis. Jie niekada nepalieka abejingų savo aromatui.


  Beveik visi kvepalai yra tradiciniuose Amouage buteliuose: buteliai su moterų kvapais primena Ruwi rūmų mečetės Muskate (Omanas) formą; buteliai su vyriškais kvapais yra tradicinės Omano durklo „Khanjar“ formos. 

  Jei norite kvepalų, kurie yra tikrai ypatingi – Amouage kvepalai yra puikus pasirinkimas. Šiuo kvepalus paprasta pirkti mūsų elektroninėje parduotuvėje, o prireikus konsultacijos ją greitai gausite spustelėję pokalbio mygtuką.  

 • Naujienlaiškio prenumerata

  Bendraukime soc. tinkluose

//Beganti reklama apacioje