PARFUMS DE MARLY kvepalai

 • Kvepalai Parfums de Marly Greenley
  Tipas
  EDP
  Kvapas
  Aromatinis
  Citrusų
  Lytis
  Vyrams
  Kaina 150 
  Kaina 175 
  199  Sutaupykite 24 
  Kvepalai Parfums de Marly Herod
  Tipas
  EDP
  Kaina 199 
  Kaina 149  - 199 
 • PARFUMS DE MARLY kvepalai 

  Kvepalai „Parfums de Marly“ dienos šviesą išvydo 2009 metais, kai jų kūrėją Julianą Sprecherį sužavėjo ir didelę įtaką padarė Versalio rūmų grožis ir šalia jo gimtinės esantys nuostabūs sodai. Kvepalų pavadinimas „Parfums de Marly“ paženklintas prancūziška elegancija, o pati istorija išsiskiria prabanga ir rafinuotumu.
  Išskirtinumą galima įžvelgti ir kvepalų logotipe, kuriame vaizduojami žirgai. Šiuolaikinė kvapų kompanija „Parfums de Marly“ savo originalia koncepcija atnaujina XVIII a. spindesį, kai minint prestižines žirgų lenktynes karaliui Liudvikui XV buvo sukurti geriausi kvepalai.
  Julienas Sprecheris, kurdamas nišinius kvepalus „Parfums de Marly“, atgaivino Prancūzijos karališkosios rezidencijos – esančios Versalyje – puošnumą, ypatingą prabangą ir XVIII a. dvasią, skirtą malonumams ir šventei. Rafinuota parfumerija, gerbianti prancūzišką išmonę (savoir-faire), su įžūliomis kompozicijomis, tarsi yra prieštaringa, tačiau būtent tai ir sukuria neužmirštamą, abejingų nepaliekantį aromatą.
  Kiekvienas kvapas turi savo išskirtinumo požymius, kuriuos sukurti padeda itin aukštos kokybės ir prabangių ingredientų paletės. Kvepalų „Parfums de Marly“ dvelksmas sukuria unikalią patirtį, atskleidžiančią žavią klasikos ir modernizmo dermę. Ne veltui šio kūrėjo kvepalai buvo apibūdinami kaip „XVIII amžiaus spindesys per šiuolaikinį žvilgnsį“.
  Išsirinkite savo kvapą – „Parfums de Marly Layton“, „Parfums de Marly Cassili“, „Parfums de Marly Herod“, „Parfums de Marly Kalan“, „Parfums de Marly Meliora“ ar bet kokį kitą – ir skleiskite jausmingumą, moteriškumą, žavesį ir išskirtinumą. 

 • Naujienlaiškio prenumerata

  Bendraukime soc. tinkluose