100% originalios prekės

 • Ziuzi.lt užtikrina, kad visos parduodamos prekės yra originalios ir kokybiškos. Daug metų dirbame didmeniniame versle bendradarbiaudami su kvepalų ir grožio prekių tiekėjais visame pasaulyje, tad turime atsirinkę itin patikimų platintojų ir tiekėjų tinklą bei aukščiausios kokybės produktus ir neužsiimame neoriginalių prekių tiekimu. Prieš išsiunčiant klientui kiekvieną prekę apžiūrime ir patikriname kiek leidžia jos originali pakuotė.

  Kvepalai gali skirtis priklausomai nuo partijos ir regiono. Gamintojai kasmet keičia savo sudedamąsias dalis ir dėl to gali šiek tiek pasikeisti kvepalų spalva ar kvapas. Ziuzi.lt nekontroliuoja gamybos, tik užtikrina, kad prekė yra 100% originali.  
   

  Kaip atskirti padirbtus kvepalus?

  Pirkėjai dažnai baiminasi, kad pirkdami iš mažiau žinomo prekybininko gaus padirbtus kvepalus. Jeigu kvepalų kaina mažesnė nei kitur, baiminamasi kad ji per maža originaliems kvepalams, o jeigu kaina per didelė - kad pardavėjas nori suklaidinti. Yra keletas būdų sužinoti, ar parduodami kvepalai autentiški.

  Pakuotė

  Pakuotė gali atskleisti kvepalų autentiškumą. Perskaitykite tekstus - jeigu yra gramatinių klaidų pavadinime, aprašyme ar kitame tekste ant pakuotės, kvepalai padirbti. Atkreipkite dėmesį ir į plėvelę aptraukiančią pakuotę (jeigu ji yra) - jeigu ji neskaidri ar susiglamžiusi, jums tai turėtų sukelti įtarimų. Kartais plėvelė gali suplyšti/susiglamžyti dėl pažeidimo transportuojant, tokiu atveju reiktų atkreipti dėmesį į kitus ženklus.

  Buteliukas

  Buteliuko kokybė ir išvaizda turi būti nepriekaištinga: paviršius turi būti lygus, be jokių stiklo burbuliukų, užrašai ir logotipai turi būti aiškūs ir vientisi. Dangtelis turi stipriai užsifiksuoti ir nenukristi apvertus buteliuką dugnu aukštyn. Ant buteliuko dugno kartais būna nurodyta kvepalų kilmės šalis.

  Kvepalai

  Kvepalai turi būti permatomi, nepriklausomai nuo jų atspalvio ir neturėti drumzlinų nuosėdų. Autentiški kvepalai sudaryti iš kelių sluoksnių - viršutinių, širdies ir pagrindinių natų. Šio daugiasluoksniškumo nėra padirbtuose kvepaluose. Geriausiu atveju, padirbti kvepalai šiek tiek primins originalų kvapą, bet dažnai neturės nieko bendro. Jeigu įtariama, kad kvepalai neoriginalūs, rekomenduojama nepurkšti jų tiesiai ant odos nežinant kokios cheminės medžiagos juose panaudotos ir ar jos nėra kenksmingos žmogaus sveikatai.

  Brūkšninis kodas

  Dauguma žmonių galvoja, kad brūkšninis kodas atskleidžia, ar kvepalai originalūs, ar ne. Iš tiesų, brūkšninį kodą lengva suklastoti, tad tai neturėtų būti pagrindinis kriterijus, nurodantis kvepalų tikrumą. Barkodas nurodo, kada ir kur pagaminti kvepalai. Svarbu žinoti, kad tie patys kvepalai gali būti gaminami skirtingose vietose ir turėti skirtingus barkodus. 

  Kaina

  Normalu, kad kvepalų kaina internetinėje parduotuvėje bus mažesnė nei fizinėje, nes internetinės parduotuvės išlaikymo kaštai mažesni. Tuo tarpu daugiau nei perpus pigesni kvepalai nei kitose parduotuvėse turėtų sukelti abejonių dėl jų autentiškumo.

  Mūsų patarimas - rinkitės patikimą pardavėją, bet nepermokėkite už savo mėgstamus kvepalus.

//Beganti reklama apacioje