TIZIANA TERENZI kvepalai

 • Kvepalai Tiziana Terenzi Borea
  Tipas
  EP
  Kvapas
  Gėlių
  Vaisių
  Lytis
  Unisex
  Kaina 105 
  Kvepalai Tiziana Terenzi Orion
  Tipas
  EP
  Kvapas
  Gėlių
  Medienos
  Muskuso
  Lytis
  Unisex
  Kaina 149 
  Kvepalai Tiziana Terenzi Siene
  Tipas
  EP
  Kvapas
  Aromatinis
  Medienos
  Lytis
  Unisex
  Kaina 105 
  Kaina 149 
  189  Sutaupykite 40 
  Kaina 149 
  170  Sutaupykite 21 
  Kaina 185 
  245  Sutaupykite 60 
  Kvepalai Tiziana Terenzi Kirke
  Tipas
  EP
  Kaina 117 
  Kaina 195 
  255  Sutaupykite 60 
 • TIZIANA TERENZI 

  Prabangūs TIZIANA TERENZI kvepalai – nepalieka abejingų. TIZIANA TERENZI kuriamas unikalus ir gaivališkas kvapas verčia apie jį galvoti net kvepalų savininkui dingus iš akiračio. TIZIANA TERENZI kvepalai gaminami Italijoje. 

  TIZIANA TERENZI yra dedikavusi savo gyvenimą kruopštumui, o tą puikiai parodo gausūs atsiliepimai apie kvapą „Kirke“. Tiziana Terenzi „Kirke“ yra jausmingas aromatas, kuriame susipina vanilė, ambra ir muskusas. Tiziana Terenzi Kirke taip pat yra tobulas kvapas vyrams ir moterims, kurie nori mėgautis šiltu kvapu. Tiziana Terenzi „Kirke“ privalo pirkti kiekvienas, mėgstantis prabangius kvepalus ir ieškantis aromato, kuris būtų ir unikalus, ir įsimintinas. „Tiziana Terenzi Kirke kvapas yra ilgai išliekantis ir visą dieną gaubs jus. Aukštos kokybės ingredientai ir profesionalus meistriškumas yra išskirtinis TIZIANA TERENZI ženklas.

  Šių kvepalų esencijų kūrimas yra nesibaigiantis siekis vaizduoti ir užfiksuoti emocijas. Šie kvepalai įkūnija galingą faustišką norą pabandyti išlaikyti gražią akimirką ir nuolatinį „aš ir ne aš“ tyrinėjimą. Kvepalai naudojasi visomis savo jėgomis, kad sužadintų buvimo prie ugnies patirtį - tai akimirka, atspindinti iki galo ir intensyviai nugyventą gyvenimą, išspaudžiantį paskutinį lašą, intymios akimirkos dalijimąsi su kosmosu.

  Visos gražios atminties įtaigios esencijos yra įstrigusios tauriųjų uoslės molekulių viduje, amžinai įsirėžusios į mūsų mintis.

  Tai ne tik kvepalai, bet ir tikroji kelionė per emocijas ir atmintį. Dėl unikalios kokybės šie kūriniai atsirado nuo to, kad jie buvo sukurti kaip senų užrašų bloknotuose paliktų užrašų serija, pasakojanti apie kelionę, kuri dar nesibaigė. Sudarant molekules laikomasi tradicinės aukštosios parfumerijos taisyklių; o „politiškai neteisingais“ veiksmais atsiveria laisvė tyrinėti visas galimas alchemijas. Jie sugeba reprezentuoti tikrąją gyvenimo esmę, įskaitant jo netobulumą, įtampą, disonansus, kurie paverčia akimirką tiesiog stebuklinga. Čia nėra stilistinių kompromisų; kiekviena molekulė buvo parinkta todėl, kad ji turi egzistuoti - beveik nepriklausomai nuo autoriaus, nes šie kūriniai yra tiesos išraiška.

  Šie kvepalai negali būti dėvimi kaip paprastas drabužis; jie skirti tik tiems, kurie mėgsta visiškai pasinerti į gyvenimą, be baimės patirdami jo esmę iki pat šerdies. Tai sudėtingi kūriniai, kurie iki galo neatsiskleidžia; jie reikalauja apmąstymų. Natos nuolat keičiasi, dažnai įsiveržia į širdies dugną ir tyrinėja nepažymėtą teritoriją. Tai ir brangi alchemija, ir tai, kas niekada nenustoja kurti naujų muzikinių natų dėl nuolatinės mūsų emocijų evoliucijos ir jos suvokimo būdo. Norint patirti tokios struktūros kvepalus reikia laiko, kantrybės, atkaklumo ir išminties. Tiesą sakant, jie niekam neatskleidžia savo esmės. Negalite tiesiog nuspręsti juos turėti. Tai bus tas, kuris JUS išsirinks, jei mano, kad turite tinkamą sielą, kad juos iš tikrųjų suprastumėte.   

  Jei jus domina TIZIANA TERENZI kvepalai – pas mus rasite geriausią kainą internetu.
    

 • Naujienlaiškio prenumerata

  Bendraukime soc. tinkluose

//Beganti reklama apacioje