NISHANE kvepalai

 • Kvepalai Nishane Zenne
  Tipas
  EDP
  Lytis
  Unisex
  Kaina 200 
  Kaina 135  - 180 
  Kaina 119  - 190 
  Kaina 139  - 175 
  Kaina 160 
  Kaina 135 
  Kaina 135 
  Kaina 125 
 • NISHANE kvepalai 

  NISHANE yra pirmasis ir vienintelis Stambule įsikūręs nišinių kvepalų prekės ženklas, kuris visame pasaulyje žinomas išskirtiniu požiūriu į meninę parfumeriją. Tai lengvai galima atpažinti iš kvepalų unikalumo.
  Įkvėptas įsišaknijusių tradicijų, modernios vizijos ir kosmopolitiškos Stambulo kultūros, apėmusios tiek daug civilizacijų; NISHANE yra pasirengusi rodyti vertę, kurią sau ir savo artimiesiems suteikiate unikaliais ir rafinuotais kvapais ir elegantišku meno kolekcijų dizainu. Tai išskirtinumo jausmo pasiūlymas, kylantis iš įsišaknijusios kultūros.
  Kiekvienas NISHANE aromatas sukurtas kaip duoklė skirtingoms emocijoms ir nuotaikoms, kad užfiksuotų brangias akimirkas, kurias reikia prisiminti. NISHANE kvepalų kūrimą vertina kaip svarbią meno formą ir, pasakodama kvepalais, įgyja gerą reputaciją. „Rumi kolekcija“, įkvėpta Mevlânâ Celâleddîn-i Rûmî citatų, „Šešėlių pjesės trilogija“, įkvėpta tradicinės šešėlių pjesės, taip pat žinomos kaip „Karagöz & Hacivat“, „Imaginative Collection“, įkvėpta romano „Mažasis princas“ bei „No Boundaries Collection“ suteiktia viltį ištrinti visas emocines ribas tarp pasaulio žmonių. Ne tik NISHANE pasakoja istorijas su šiomis kolekcijomis, bet ir daugelis šių kolekcijų kvapų, pavyzdžiui, HACIVAT, ANI, HUNDRED SILENT WAYS, FAN YOUR FLAMES ir pan., jau tapo ikoniškais.
  NISHANE reiškia žymę, ženklą ar simbolį. NISHANE yra pasirengęs būti vertybe, kurią jūs suteikiate sau ir savo artimiesiems, simboliu (nişane) su unikaliais ir rafinuotais kvapais ir elegantiška meno kolekcija. 

 • Naujienlaiškio prenumerata

  Bendraukime soc. tinkluose