INITIO PARFUMS PRIVES kvepalai


 •   

  Kvepalai Initio Parfums Prives Narcotic Delight
  Tipas
  Eau de Parfum
  Kvapas
  Ambros
  Vanilės
  Lytis
  Unisex
  Kaina 225 
  Kvepalai Initio Parfums Prives Absolute Aphrodisiac
  Tipas
  Eau de Parfum
  Kvapas
  Ambros
  Prieskonių
  Lytis
  Unisex
  Kaina 170 
  200  Sutaupykite 30 
  Kaina 199 
  Kaina 209 
  Kvepalai Initio Parfums Prives Addictive Vibration
  Tipas
  Eau de Parfum
  Kvapas
  Gėlių
  Lytis
  Moterims
  Kaina 189 
  Kvepalai Initio Parfums Prives Paragon
  Tipas
  Eau de Parfum
  Kvapas
  Medienos
  Prieskonių
  Lytis
  Unisex
  Kaina 219 
  Kaina 209 
  Kaina 199 
 • INITIO PARFUMS PRIVES kvepalai 

  Arabų pasaulyje jau daugiau nei 2000 metų egzistuoja tradicija – kvepalus naudoti kaip afrodiziaką. O nuo praėjusio amžiaus gero, prabangaus, unikalaus aromato paslaptys pradėjo dominti ir Vakarų pasaulį. Šiandien kvepalai ne tik skaniam aromatui skleisti, bet ir nuotaikai pakelti, smegenims atpalaiduoti ir unikaliam asmenybės charakteriui kurti. Ieškote tokių kvepalų? „INITIO PARFUMS PRIVES“ – verti išbandyti.
  INITIO peržengia visas klasikinės parfumerijos taisykles ir grįžta prie įgimtos kvepalų galios, prie jų magiškos ir netgi šventos dimensijos. Gal dėl to šių kvepalų skleidžiamas aromatas yra pripažintas vienu iš geidžiamiausių ir prabangiausių kvapų pasaulyje. Šis kvapas apgaubia jo savininką paslaptinga aura, nes šie kvepalai, su visais jiems sukurti naudojamais ingredientais – yra tikras šedevras. Pripildyti nenugalimos charizmos, prabangos ir pozityvių emocijų, šie INITIO tampa tikri gyvenimo palydovai.
  INITIO atskleidžia paslaptingus aspektus per sensorines kompozicijas, turinčias talismaninių savybių. Kai kurie šiuos kvepalus yra įvardiję kaip apsauginį talismaną, apgaubiantį odą ir „apšviečiantį“ vaizduotę. Šis stiprus aromatas įkrauna jo savininką teigiamos energijos, lydinčios visą dieną. INITIO kvepalai yra stiprios konsistencijos, iš išskirtinių ir aukščiausios kokybės ingredientų, todėl jų aromatas išlieka visą dieną.
  INITIO užsitarnavo ypatingą vardą. INITIO skleidžia be galo stiprią kvapų energiją. INITIO leidžia dvelkti paslaptimi. Tereikia vos kelių kvepalų užpurškimų ir atversite duris į unikalų magiškų, mistinių jėgų pasaulį, kuriame jausmingos vibracijos yra itin stiprios. 

 • Naujienlaiškio prenumerata

  Bendraukime soc. tinkluose

//Beganti reklama apacioje