JULIETTE HAS A GUN kvepalai

 • Kaina 59 
  79  Sutaupykite 20 
  Kaina 65 
  85  Sutaupykite 20 
  Kaina 59 
  85  Sutaupykite 26 
  Kaina 59 
  69  Sutaupykite 10 
 • JULIETTE HAS A GUN kvepalai 

  Nuo Niujorko iki Paryžiaus, nuo Maskvos iki Sidnėjaus... Juliette intriguoja pasaulį. Ginkluota savo kvepalais, Šekspyro herojė šėlsta. „Gyvenimas yra per trumpas, o malonumų – per daugׅ“, sako Juliette.
  Gun – kvepalų, gundymo ginklo ar paprasto blefo aksesuaro, metafora iš esmės simbolizuoja moterų proveržį ir išsilaisvinimą vyrų atžvilgiu. Ir kartais su keršto skoniu... Tačiau kvepalų koncepcijai įtakos turi ir romantizmas. Kvepalai „Juliette Has A Gun“ – šiuolaikinis būdas iš naujo atrasti poros ir moteriškumo prasmę.
  Kvepalus „Juliette Has A Gun“ 2006 metais sukūrė Romano Ricci, legendinės mados namų kūrėjos Ninos Ricci anūkas. Tie kvepalai buvo originalus produktas, skirtas drąsioms ir savimi pasitikinčioms moterims, norinčioms žavėti, kerėti ir labai ilgam išlikti atmintyje.
  Neabejojama, kad būtent kvepalai „Juliette Has A Gun“ atvėrė naują elegancijos lygmenį nišinių kvepalų pasaulyje. Išsirinkite savo kvapą – „Juliette Has a Gun Anyway“, „Juliette Has a Gun Vengeance“, „Juliette Has a Gun Lipstick Fever“, „Juliette Has a Gun Moscow Mule“, „Juliette Has a Gun Side Up“, „Juliette Has a Gun Vanilla Vibes“ ar bet kokį kitą – ir eikite išvien su elegancija, moteriškumu, drąsa ir užtikrintu žingsniu savo tikslo link.
  Tik užpurškę kvepalų „Juliette Has A Gun“, suprasite, kad kiekvienas jų aromatas – tarsi moters portretas. Jis puikiai vizualizuoja moters stilių, išvaizdą ir charakterį. Jis atskleidžia moteriškumą. Jis labai gundo, šiek tiek provokuoja ir leidžia kiekvienai pabūti maištautoja.
  Jis sukurtas toms, kurios siekia visada būti stilingos ir elegantiškos. Kiekvienas kvepalų aromatas pasakoja savo unikalią istoriją, leidžia paklaidžioti po viliojantį aromato pasaulį ir kuria ypatingą požiūrį į išsilaisvinimą. Iš pirmo dvelksmo galima pajausti šiek tiek įžūlų toną, tačiau jis prisodrintas žaismingumo ir prabangos.
  Mėgstate laisvę, spontaniškumą ir originalumą? Įsigykite patikusius kvepalus „Juliette Has A Gun“. 

 • Naujienlaiškio prenumerata

  Bendraukime soc. tinkluose

//Beganti reklama apacioje