XERJOFF kvepalai

  • XERJOFF – italų prabangos prekės ženklas, kurį 2003 m. sukūrė Sergio Momo, siūlantis išskirtinius kvapus, sudarytus iš puikiausių ingredientų, išskirtinėse pakuotėse. Dar būdamas jaunas Sergio Momo keliavo po pasaulį, siekdamas pripažinimo prestižinėse tarptautinėse bendrovėse. Tačiau gana greitai suprato, kad meilė tėvynei Italijai vis tiek visuomet nugalės. Jis visada degė viena didele aistra – patekti į prabangių kvepalų pasaulį. Jis jautė silpnybę natūraliam grožiui, domėjimosi prabangos pasauliu ir galiausiai įkūrė XERJOFF kvepalų namus. Šių kvepalų namų filosofija išliko iki šiol – prabangių kvepalų negalima atskirti nuo meno. Puikus kvapas niekada nebuvo, nėra ir nebus vien tik kvapas.
    XERJOFF kvepalai yra unikalios senovės ir natūralios gamtos sintezės bei naujausių technologinių rezultatas. Išskirtinis rankomis atrinktų esencijų mišinys kartu su naujovišku gamybos procesu leido sukurti išskirtinės kokybės produktą. Kruopštus dėmesys detalėms čia yra svarbiausias. Kiekvienas atskiras kvapas yra riboto leidimo, rankų darbo skulptūriniame buteliuke, išraižytame ir lipdytame iš brangių medžiagų, pavyzdžiui, bronzos, Murano ar Toskanos stiklo.
    Užuodę kvepalus XERJOFF suprasite, kodėl Sergio Momo niekada nesiryžo kurti „tiesiog kvepalų“. Jis siekė sukurti intensyvias emocijas ir jam tai pavyko, nes jo kvepalai neatsiejami nuo įvairių pojūčių: istorijos, žvilgsnio, prisilietimo ar prisiminimų.

  • Naujienlaiškio prenumerata

    Bendraukime soc. tinkluose