MONTALE kvepalai

 • Kvepalai Montale Paris Dark Aoud
  Tipas
  Eau de Parfum
  Kvapas
  Medienos
  Lytis
  Unisex
  Kaina 89 
  Kvepalai Montale Paris The New Rose
  Tipas
  Eau de Parfum
  Kvapas
  Gėlių
  Vaisių
  Lytis
  Unisex
  Kaina 79 
  Kvepalai Montale Paris Roses Musk
  Tipas
  Eau de Parfum
  Kaina 75 
  89  Sutaupykite 14 
  Kaina 78 
  89  Sutaupykite 11 
  Kaina 89 
  Kaina 89 
  Kaina 89 
  Kvepalai Montale Paris Arabians Tonka
  Tipas
  Eau de Parfum
  Kvapas
  Ambros
  Medienos
  Lytis
  Unisex
  Kaina 95 
  Kvepalai Montale Paris Amber Musk
  Tipas
  Eau de Parfum
  Kaina 89 
  Kaina 80 
  Kvepalai Montale Paris Black Aoud
  Tipas
  Eau de Parfum
  Kaina 89 
  Kvepalai Montale Paris Black Musk
  Tipas
  Eau de Parfum
  Kaina 79 
  Kaina 89 
  Kaina 89 
  Kaina 89 
  Kaina 89 
 • MONTALE  

  Išskirtinės kokybės Montale kvepalai atpažįstami iš savo ypatingų kvapų derinių. Montale supina rytietiškas tradicijas ir šiuolaikinius ingredientus. Tokiu būdu kvepalai Montale visad išskirtiniai ir atpažįstami tarp kitų nišinių kvepalų. Paryžiuje įkurta įmonė (ką sufleruoja Montale Paris) nuolat pristato kvapus, kurie patenka į mėgstamiausių topus. Rytietiškos šaknys, tradicinis Montale kvepalų gamybos būdas leidžia jiems sėkmingai konkuruoti tarp kitų prekinių ženklų. Nors visi Montale kvepalai pakuojami į vienodo dizaino aliumininius buteliukus – juose patalpintas kvapas visad unikalus ir stebinantis.

  Vienas populiariausių kvapų – Montale Intense Cafe. Kavos mylėtojai be galo mėgsta Montale Intense Cafe, kuriame kavos kvapas derinamas su rože, gėlėmis. Montale Intense Cafe ilgiau pabuvus ant odos ima jaustis ambra, vanilė ir baltasis muskusas. Tai ypatingai gurmaniškas, tiek vyrams, tiek moterims tinkantis (unisex) Montale kvapas, jis tikrai sulauks ypatingų atsiliepimų iš kiekvieno jį užuodusio. Montale Intense Cafe – puiki dovana bet kokia proga, kurią galite itin paprastai pirkti pas mus internetu. Pristatymo kaina yra 0 Eur, tad kvepalus patogu užsisakyti į bet kurį miestą.
     

  Parfums Montale kvepalų namus Paryžiuje įkūrė Pierre'as Montale'as 2003 m. Prieš tai Pierre'as Montale'as kurį laiką praleido Saudo Arabijoje, kur kūrė kvepalus bajorams, karaliams ir karalienėms. Grįžęs į Paryžių, parfumeris pristatė savo nuostabius rytietiškus kūrinius Vakarų pasauliui. Paslaptingus Rytus, Arabiją ir parfumerio meilę galima rasti kiekviename Montale kolekcijos butelyje.
  Savo kvapus Montale kuria iš natūralių medžiagų, aukštos kokybės, didelės koncentracijos, todėl kvapai tampa labai intensyvūs ir ilgalaikiai. Aliuminio butelis buvo specialiai sukurtas tam, kad apsaugotų brangias esencijas nuo šviesos.

  Montale sukuria vyriškus, moteriškus ir vienalyčius aromatus, kurių pagrindiniai komponentai yra taurioji mediena: smilkalai, oud (agarmedis), kedras, santalas ir daugelis kitų medžiagų, kurias naudoja arabų parfumeriai. Ypatinga vietą jo kolekcijoje užima Montale kvepalai, sukurti iš agarmedžio. Oud Pafums Montale yra pirmoji prancūziškų kvepalų linija, skirta agarmedžiui, karališkąjam ingredientui tikrąja šio žodžio prasme, ir laikoma afrodiziaku Rytuose.

  Agarmedis yra aromatinė derva - oleorezinas. Oleoresinas yra imunologinės Aquillaria medžio reakcijos į Phialophora parasitica pelėsį produktas. Kai medis yra užkrėstas, jo kamieno širdyje susidaro ši brangi, tamsi aromatinė derva. Agarmedis ir jo ekstraktai yra labai brangūs. Manoma, kad jo vertė yra 1,5 didesnė nei aukso, todėl jis taip pat vadinamas „skystu auksu“ arba „dievų mediena“.    

  Apdovanokite save – Montale kvepalai yra magija uždaryta buteliuke. Vienas ar du papurškimai ir Montale kvepalai nuneš į Jūsų svajonių vietas. Išskirtinė kokybė bei unikalus kvapų portfolio užtikrins, kad kvepalai Montale taps jūsų nematomu parašu. Rinkitės Montale – rinkitės tikrus paryžietiškus kvepalus! 

 • Naujienlaiškio prenumerata

  Bendraukime soc. tinkluose

//Beganti reklama apacioje