ESCENTRIC MOLECULES kvepalai

 • Kaina 70 
  75  Sutaupykite
  Kaina 70 
  75  Sutaupykite
  Kaina 75 
  Kaina 75 
  Kvepalai Escentric Molecules the Beautiful Mind Series vol.2 Precision & Grace
  Tipas
  Eau de Parfum
  Kvapas
  Gėlių
  Vaisių
  Lytis
  Unisex
  Kaina 95 
 • ESCENTRIC MOLECULES kvepalai 

  Escentric Molecules kilo iš aromato molekulės, kurios nėra gamtoje. Iso E Super buvo sukurtas IFF laboratorijoje 1973 m. Iki parduodant Escentric Molecules, jis liko nežinomas už parfumerijos pasaulio ribų, nors jo sunkiai pastebimas poveikis yra gana mažas, kai daugybė kvapų tiek vyrams, tiek moterims. Tarp parfumerių jis vertinamas dėl savo aksominio, kokoninio efekto.
  Kai parfumeris Geza Schoen pirmą kartą atskirai užuodė Iso E Super, kažkas pasikeitė. „Supratau, kad visų man patinkančių kvapų bendras vardiklis yra tas, kad juose yra didelė jo dozė. Iso E Super yra labai neįprastas. Jo niekada nepakanka. Užuodi ir norisi viso butelio. Tai tarsi narkotikas “.
  Schoen pradėjo eksperimentuoti, kurdamas aromatus, kuriuose Iso E Super buvo iki šiol nežinomomis proporcijomis. Vieną naktį jis nuėjo toliau. Nuvykęs išgerti su draugu, jis pasiūlė jiems pasipurkšti ne kuo kitu, o pačia aromato molekule.
  Poveikis buvo iškart. Vos tik jie atsisėdo prie baro, moteris atėjo pasiteirauti apie jų kvapą. Kai Schoen su ja kalbėjosi, paaiškėjo, kad ryšys tarp jai patikusių kvapiųjų medžiagų taip pat buvo didelė Iso E Super dozė. Schoen suprato, kad atrado kažką naujo. Jo pasiūlymas buvo drąsus. Naudodamas šią molekulę jis sukūrė du kvapus.
  Pirmus kvepalus sudarė beprecedentis 65% molekulės. Likusią formulės dalį sudarė ingredientai, skirti pabrėžti molekulę.
  Tuo tarpu antrieji kvepalai visiškai neatitiko konformizmo. Juose buvo tik molekulė Iso E Super. - "Maniau, šie patiks tik menininkams, keistuoliams, pašaliečiams."
  Jis klydo. Nuo pat išleidimo 2006 m. Escentric Molecules buvo reiškinys. Schoen po pirmosios kvapų poros (01 su 02), išleido 03, 04, o 2020 m. - penktą porą Escentric Molecules 05. Kiekviena pora koncentruojasi į tas retas aromato molekules, kurių charakterio spindesys ir gylis yra leidžia naudoti juos vienus.   

 • Naujienlaiškio prenumerata

  Bendraukime soc. tinkluose

//Beganti reklama apacioje