BDK PARFUMS kvepalai


 •  

  Kaina 99 
  120  Sutaupykite 21 
  Kaina 79 
  125  Sutaupykite 46 
  Kvepalai BDK Parfums Sel D'Argent
  Tipas
  Eau de Parfum
  Kaina 79 
  115  Sutaupykite 36 
  Kaina 89 
  125  Sutaupykite 36 
 • BDK PARFUMS kvepalai 

  Kvepalai BDK PARFUMS – nišinių kvepalų namai, įsikūrę Paryžiaus „Palais Royal“ rajone (Prancūzijoje), atiduodantys duoklę žavingiausioms Prancūzijos vietoms, išskirtiniams kvapams ir madai neabejingiems žmonėms, stilingoms asmenybėms.
  Kvepalų BDK PARFUMS istorija prasidėjo nuo 2016 metų, kai jos įkūrėjas Davidas Benedekas vaikščiojo Paryžiaus gatvėmis, klaidžiojo tarp žaliųjų sostinės erdvių, žvalgėsi po tradicinės architektūros balkonėlius ir grožėjose Senos upe, čia ieškodamas įkvėpimo ir stengdamasis atrasti naujų kūrinių mūzą. Galiausiai, jam pavyko išrasti unikalų aromatą, kuriam išgauti buvo naudojami tik aukščiausios kokybės ingredientai. Dėl šios priežasties kiekviename kvepalų buteliuke galima atrasti išskirtinę kokybę.
  Kaip sako pats šių kvepalų kūrėjas, kvepalai BDK Parfums siūlo unikalių ir kokybiškų kvapų įkvėptus veikėjus, pojūčius ir akimirkas. Šie kūriniai susijungia į bendrą visatą, orientuotą į žodžius ir pasakojimu, leidžia pabuvoti tarsi pusiaukelėje tarp realybės ir fantazijos pasakų. Čia nėra iš anksto apibrėžto plano, tai yra sąžiningas meistriškumas, leidęs sukurti išskirtinius kvapus.
  Pasikvėpinkite kvepalais BDK PARFUMS ir pamaloninkite savo pojūčius, įkvėpkite akimirkas, pasijauskite tarsi būtumėte erdvėje tarp realybės ir fantazijos. Šie kvepalai – tai profesionalumo, meistriškumo ir unikalumo produktas, kurį naudojant parodomas pasitikėjimas geru parfumerio skoniu.
  Patirkite subtilų gėlių dvelksmą, nuvedantį į „Palais Royal“ miesto centrą. Išbandykite saulės nubučiuotų citrusinių tonų aromatą, nukeliantį į šiltas vasaros dienas. Arba pasirinkite bet kokį kitą jums patikusį kvapą, kuris atskleis jūsų individualumą ir gerą skonį. 

 • Naujienlaiškio prenumerata

  Bendraukime soc. tinkluose

//Beganti reklama apacioje