BYREDO kvepalai

 • Kaina 125  - 180 
  Kaina 125  - 180 
  Kaina 125  - 180 
  Kaina 125  - 180 
  Kaina 125  - 180 
  Kaina 125  - 180 
  Kaina 80 
  Prekė išparduota. Susisiekite
  Kaina 160 
  Prekė išparduota. Susisiekite
 • BYREDO kvepalai 

  Byredo įkūrė Benas Gorhamas Stokholme, Švedijoje 2006 m. Byredo orientuojasi į kokybę, o visi jų gaminiai gaminami Švedijoje. Jų dabartinė linija apima kvepalus ir namų kvapus, kūno priežiūros produktus ir aksesuarus. Gorhamas, stipriai tatuiruotas buvęs krepšininkas, nuo paauglystės apsėstas kvapų galia, yra indės ir prancūzų-kanadiečio sūnus, užaugęs Švedijoje, o vėliau ir Kanadoje. Jis baigė Stokholmo menų mokyklą ir atsitiktinai sutiko parfumerį Pierre'ą Wulffą, kurį įtikino savo idėjas atspindėti kvepiančiuose kūriniuose. Byredo buvo įkurtas netrukus ir dabar yra puikių kvepalų sinonimas.
  Olivia Giacobetti ir Jerome'as Epinette'as yra parfumeriai, su kuriais jis bendradarbiauja kurdamas savo daugiausia vienetinius aromatus. Benas remiasi kvapniais prisiminimais ir patirtimi iš savo praeities, tuo grindžiami visi kvapai. Kvepalus įkvepia vietos, jausmai ar tam tikri su jais susiję kvapai: „Palermo“ moterims nuo 2010 m. Įkvėpė Palermo miestas Sicilijoje. Bal d'Afrique įkvėpimas yra 1920-ųjų Paryžiaus miestas ir paryžiečiai, žavintys Afrikos kultūra, menu ir muzika. „Green“ - jo pirmąjį kvapą, kurį sudarė smulkių grūdų, šalavijų, jazminų, rožių, sausmedžio, žibuoklių, tonkos pupelių, migdolų ir muskuso natos, įkvėpė Gorhamo vaikystės prisiminimai apie tėvą.
  Byredo kvapai atgijo dėl didžiulio Beno Gorhamo kūrybiškumo ir unikalaus požiūrio į kvapų kūrimą. Formulės yra paprastos, vengiama natų pertekliaus.
  Nors prekės ženklas daugiausia dėmesio skiria unisex kvapams, Byredo išleido keletą kvapų, skirtų moterims, ir keletą kvapų, priskiriamų vyrams.    

 • Naujienlaiškio prenumerata

  Bendraukime soc. tinkluose

//Beganti reklama apacioje