COSTUME NATIONAL kvepalai

 • Kvepalai Costume National Scent
  Tipas
  Eau de Parfum
  Kaina 49 
  70  Sutaupykite 21 
  Kaina 42 
  58  Sutaupykite 16 
  Kvepalai Costume National Homme
  Tipas
  Eau de Parfum
  Kaina 45  - 65 
  Kvepalai Costume National Homme Parfum
  Tipas
  Extrait de Parfum
  Kaina 78 
  Kvepalai Costume National I
  Tipas
  Eau de Parfum
  Kaina 54 
  Kvepalai Costume National J
  Tipas
  Eau de Parfum
  Kaina 65 
  Kaina 75 
 • COSTUME NATIONAL kvepalai 

  COSTUME NATIONAL SCENTS kvepalai identifikuoja šiuolaikinę sielą ir pateisina „Pagaminta Italijoje“ DNR: šių kvepalų gamintojų požiūris atitinka aukščiausios klasės parfumerijos standartus, meninės tradicijos kanonus ir sukuria unikalią struktūrizuotų bei modernių kvapų kolekciją.
  Aukščiausia kvapų kokybė gaunama pasitelkiant išskirtinių meistrų parfumerių žinias, patirtį ir siekį kiekvienoje kolekcijoje bei iš puikių žaliavų sukurti įsimintiną grožį.
  Šie kvepalai gali būti ir formalumo, rimtumo, solidumo ir kartu romantikos, jausmingumo bei malonumo dvelksmas. Jie niekada nepateks į atsitiktinių kvapų kategoriją. Jie niekada nebus tokie, kurie nesužadins aplinkinių smalsumo, neprivers jų užuosti unikalaus ir kartais paslaptingo aromato. Dauguma COSTUME NATIONAL SCENTS kvepalų yra nuotaikingi ir atskleidžia skirtingus tonus. Kvepaluose galima užuosti figą, žaliąją arbatą, įmantrius prieskonius, muskusą ar saldžių citrusinių vaisių, praturtintų miško aromatais, derinį. Galima rinktis ir labiau klasikai atstovaujančius gėlių aromatus, ir medienos ar ambros derinio kvapus. Ką pasirinkti priklauso nuo nuotaikos, progos ir, be abejo, individualaus stiliaus. Juk kai kuriais momentais norisi jaustis neprieinamiems, o kai kuriais – tiesiog traukti žmonių žvilgsnius ir dėmesį. Kartais puikia tinka sunkesni, sodresnio aromato kvepalai, o kartais – lengvi ir švelnūs.
  Taigi spalvingas ir žaismingas ne tik COSTUME NATIONAL SCENTS kvepalų buteliuko dizainas, bet ir jų aromatas. Pasikvėpinus aukštos kokybės kvepalais, jų aromatas gali išlikti visą dieną.
  Šių kvepalų mantra: iš naujo interpretuoti kilniausius parfumerijos ingredientus – ambrą, santalą, šafraną, jazminą, kvapiąsias kanangas (ylang-ylang), pačiulį – elegantiškose ir šiuolaikinėse esencijose; nesenstantis stilius, paliekantis pėdsaką dabartyje.   

 • Naujienlaiškio prenumerata

  Bendraukime soc. tinkluose

//Beganti reklama apacioje