FREDERIC MALLE kvepalai

 • Kaina 125  - 205 
  Kaina 160  - 270 
  Kaina 135 
  Kvepalai Frederic Malle Carnal Flower
  Tipas
  Eau de Parfum
  Kvapas
  Gėlių
  Gurmaniškas
  Lytis
  Unisex
  Kaina 290 
  Kaina 155 
  Kvepalai Frederic Malle Musk Ravageur
  Tipas
  Eau de Parfum
  Kvapas
  Ambros
  Lytis
  Unisex
  Kaina 245 
  Kvepalai Frederic Malle Promise
  Tipas
  Eau de Parfum
  Kvapas
  Ambros
  Gėlių
  Lytis
  Unisex
  Kaina 170 
  Kvepalai Frederic Malle Synthetic Jungle
  Tipas
  Eau de Parfum
  Kvapas
  Gėlių
  Medienos
  Lytis
  Unisex
  Kaina 245 
 • FREDERIC MALLE kvepalai 

  Frederic Malle yra nišinių kvapų namų „Editions de Parfums“ Frederic Malle nosis. Jis gimė 1962 m. Paryžiuje, parfumerijos pramonės šeimoje (senelis Serge'as Heftleris įkūrė „Christian Dior“ kvepalus, o Frederico mama vėliau dirbo meno direktore tuose pačiuose kvepalų namuose).
  Iš pradžių pasirinkęs meno istorijos studijas Niujorke, Fredericas 1986 m. pakeitė kryptį ir įsidarbino garsioje kvepalų laboratorijoje „Roure Bertrand Dupont“. Čia Fredericas iš geriausių verslo profesionalų sužinojo apie žaliavas, sudėtį ir visus kvepalų kūrimo aspektus.
  1996 m. Fredericas bendradarbiavo su kitu „nosimi“ Pierre'u Bourdonu „Mark Birley for Men“. Daugiau nei 15 metų dirbęs pramonėje, Fredericas buvo pasirengęs leistis į naujus nuotykius.
  2000 m. naudodamasis savo ryšiais ir patirtimi pramonėje, Fredericas pakvietė devynis geriausius parfumerius sukurti savo originalius kvepalus, visiškai kūrybiškai laisvai ir be jokių finansinių apribojimų ingredientams ar technologijoms. Šie kvapai buvo supakuoti į buteliukus, kuriuose nurodytas parfumerio vardas - pirmasis pramonėje, kur parfumeris tradiciškai yra užkulisiuose, o kvapas už butelio garbę suteikiamas mados namams ar įžymybėms. Frederic Malle kvepalai buvo parduodami specialiai sukurtoje parduotuvėje, kurioje buvo parfumerijos nuotraukos ir šaldymo spintelės, skirtos kvapams laikyti ir pristatyti. Vėliau kvepalai taip pat buvo platinami bendradarbiaujant su tam tikromis universalinėmis parduotuvėmis visame pasaulyje.
  Galutinis rezultatas buvo nepaprastai sėkmingas - devyni originalūs kvepalai dabar yra legendiniai pramonėje, o kiekvieno kūrinio parfumeriai pagaliau sulaukė nusipelniusio pripažinimo. Fredericas Malle'as, apibūdinantis save kaip „kvepalų redaktorius“, nuo tada dirbo su kitais geriausiais pramonės parfumeriais (kuriuos jis vadina „kvepalų autoriais“), kad „išleistų“ daugiau kvapų. „Editions de Parfums Frederic Malle“ išsiplėtė ir pasiūlė žvakes, naujoviškus namų kvapus, muilą ir kūno priežiūros produktus, kurie visi sukurti taip pat laisvai, kaip ir pirmieji devyni kvapai.    

 • Naujienlaiškio prenumerata

  Bendraukime soc. tinkluose

//Beganti reklama apacioje