Kvepalai Escentric Molecule Escentric 05

 • Kvepalai Escentric Molecule Escentric 05

  Kaina Talpa Pirkti
  Kaina 76 
  100 ml
  Į krepšelį  

  Turime sandėlyje

  Lizingo skaičiuoklės
  • esto3
  • esto
  Prekės ženklas
  Tipas
  EDT
  Kvapas
  Medienos
  Lytis
  Unisex
 • E05 centre yra kašmyras - sausa, švytinti, šilta ir sumedėjusi molekulė, turinti netikėtą pušies sakų prisilietimą.

  „Kašmyras yra sausas, švytintis, šiltas ir sumedėjęs, netikėtu pušies sakų prisilietimu“, - sako Geza Schoen. „Tad man kilo mintis sukurti kitokį vasaros aromatą. Norėjau sukelti jausmą, lyg būtum prie jūros, bet ne naudojant įprastas jūrų natas, kurios man atrodo per daug dirbtinos. Vietoj to norėjau atkurti buvimo Viduržemio jūros saloje patirtį.
  Viršutinė Escentric 05 nata yra labai paprasta: bergamotė, dėl lengvumo, ir apelsinas, ingredientas, turintis emocinį atspalvį, ryškus ir laimingas. Tai atspindi šią salą dengiančias apelsinų giraites.
  Lauro medis ir rozmarinas yra tipiški Viduržemio jūros regiono augalai, pasižymintys pikantišku gaivumu, kadagiai suteikia žolelių tonaciją, o kiparisas yra labai sausa, aitri mediena.
  Pagrindas turi du klasikinius Viduržemio jūros regiono ingredientus - labdanumą ir mastiką. Mastika yra derva, kurią gamina nedidelis medis, augantis prie jūros. Jis turi švarų, ryškų šviežiai nupjautų šakų kvapą. Cistus yra nedidelis augalas, augantis visur Viduržemio jūros regione. Jis turi saldžią, odišką, balzaminę savybę, kurią aš myliu. Be abejo, sudėtyje yra apie 15% kašmyro, kuris suteikia kvapui pušies šilumą.
  Taip pat įvedžiau subtilią figą - tiek lapų kartumą, tiek vaisių brandumą. Figos turėjo būti ten, nes saloje prie mūsų namo yra figmedis. Figa jaučiasi autentiška toje vietoje, ji man primena vasaros laimę prie jūros “.

  Viršutinės natos: figa, bergamotė, apelsinas, lauro medis, rozmarinas, bazilikas, kadagys
  Širdies natos: hedionas (žalias jazminų pumpuras), kiparisas, dekonstruotos gėlės: frezija, vilkdalgis, jazminas
  Pagrindinės natos: kašmyras, cistus, labdanumas, muskusas, AMBROXAN™, mastika, Iso E Super 

 • Naujienlaiškio prenumerata

  Bendraukime soc. tinkluose