M.MICALLEF kvepalai

 • Kaina 89 
  135  Sutaupykite 46 
  Kaina 99 
  170  Sutaupykite 71 
  Kaina 89 
  135  Sutaupykite 46 
  Kaina 135 
  Kaina 135 
  Kaina 135 
  Kaina 150 
  Kaina 135 
 • M.MICALLEF kvepalai 

  Prancūzijos parfumerijos prekės ženklas M.Micallef buvo įkurtas 1996 m. Grasėje, pasaulio kvepalų sostinėje. Šeimos verslas, gimęs iš Martine Micallef ir Geoffrey Nejmano alchemijos, sukūrė „Meno ir kvepalų“ koncepciją. Parfumeriai, amatininkai ir meno namai viename, puikiai įvertinti reiklaus kliento, dabar yra 75 šalyse per 900 prekybos vietų, įskaitant prabangius savo vardo butikus. M.Micallef sėkmės paslaptis? Nelygstama kūrybinė laisvė parfumerijos pasaulyje.
  "Kiekvieną dieną Grasė pažadina mūsų pojūčius savo atmosferos spindesiu. Šiame rojuje, kurį apšviečia blyški saulės šviesa, per laukus ir alėjas oras užpildomas skvarbiomis natomis, kurias išleidžia jazminų, rožių, vilkdagių, tuberozos armija, žibuoklės, apelsinų žiedai, citrusiniai vaisiai, aromatiniai augalai ... Tokia yra mūsų kūrybos atspindėta paletė, švytėjimo veidrodis, didinga gamta, istorija, taip pat mūsų gyvenimo būdo Rivjeroje įkūnijimas. Čia mes gyvename, čia mes kuriame “.
  Puošnūs, gurmaniški, saulėti, gėlių, jausmingi, medingi, aštrūs ir visada elegantiški M.Micallef kvapai atskleidžia gryniausias žaliavas, tarp kurių išskirtinės „Pays de Grasse“ gėlės. Įkurta mažos rytiečių šeimos, bendrovė išplėtė savo kavpų paletę originaliais deriniais, kuriems būdingas įgimtas avangardo jausmas.  

 • Naujienlaiškio prenumerata

  Bendraukime soc. tinkluose

//Beganti reklama apacioje