NASOMATTO kvepalai

 • „Aš pradedu kažką daryti, bet tam tikru momentu tai tampa nevaldoma. Tai yra procesas, kuris mane domina ir nukreipia. Man patinka prarasti kontrolę ir aš nesu tas, kuris renkasi. Mano dalyvavimas padeda sukurti tai, kas gyva, atskleisti naujus dalykus. Noriu, kad mano kvepalai turėtų savo intelektą, o ne būtų mano prasmės vergai“. Alessandro Gualtieri, NASOMATTO kvepalų kūrėjas
  Drąsa. Žaismingumas. Prabanga. Tokia yra NASOMATTO kvepalų prigimtis. Jie skirti rizikuojantiems, mėgstantiems išsiskirti ir imti iš gyvenimo kiek įmanoma daugiau. Pro šių kvepalų aromatą nepraeina ir tie, kurie vertina aukščiausią kokybę.
  NASOMATTO kvepalai išsiskiria skirtingais aromatais ir yra tinkami skirtingoms progoms ar laikui: vakarui, dienai, šventėms arba universalūs. Kvepalų aromatai neužmirštami ir labai skirtingi: tarp jų galima atrasti itin sodrų, intensyvų kvapą, sužadinantį giliausius juslinius pojūčius; kvapniomis gėlėmis ir lengvumu dvelkiantį aromatą; drąsa ir saldumu praturtintą kvapą; išskirtinį, žmonių žvilgsnius prikaustantį ir laikui nepavaldų aromatą ar šventišką ir tiesiog malonų kvapą. Kai kurie kvepalai derinti su visiškai skirtingomis natų grupėmis, pavyzdžiui, sunkesnis tabako dvelksmas derintas su lengvomis citrusinių vaisių ar gėlių natomis. NASOMATTO kvepalai skatina dalintis asmenine aistra kvapams ir puikiai įrodo, kokį poveikį uoslės pojūčiai gali daryti nuotaikai, emocijoms ir netgi savijautai.
  NASOMATTO – prieš keliolika metų sukurtas prekės ženklas, įsitvirtinęs tarp lyderiaujančių pasaulio kvepalų.
     

 • Naujienlaiškio prenumerata

  Bendraukime soc. tinkluose