Nišiniai kvepalai - kodėl juos verta rinktis?

 • Nišiniai kvepalai - kodėl juos verta rinktis?

  Dar prieš kelis šimtmečius kvepalai buvo išrinktųjų - turtingiausiųjų pasaulio žmonių prekė. Naujos technologijos ir distiliavimo metodo atradimas padarė kvepalus prieinamus daugeliui. Šiandien perkant populiariausių kvepalų flakoną piniginė pernelyg neištuštėja. Tačiau tuo pat metu plačiai prieinamų kvepalų pasirinkimas sumažino tikimybę išsiskirti iš minios origanaliais kvepalų aromatais. Todėl tikriesiems kvepalų žinovams buvo sukurti nišiniai kvepalai. Juos kuriantys kūrėjai nepasiduoda schemoms, vengia plagijavimo ir kartu išlaiko kvepalų klasę bei eleganciją. Nišinių kvepalų kūrėjų laisvė leidžia jiems pasiūlyti rinkai visiškai skirtingus, savitus aromatus. Juos įkvepia kelionės, gamta, prisiminimai, praeitis ar gyvenimas.


  Kvepalai yra tarsi antrasis odos sluoksnis, kurie daug pasako apie mūsų asmenybę. Štai kodėl esame linkę ieškoti kvepalų, kurie mums patiktų, bet dar svarbiau, kurie mus identifikuotų ir leistų pasijusti kitokiomis, ypatingomis asmenybėmis. Ir kad mūsų kvepalai išsiskirtų.... geriausia rinktis nišinius kvepalus. Ar žinote, kas tai yra? Nišinė parfumerija taip vadinama todėl, kad jos rinkos dalis yra palyginti maža, ji mažai investuoja į reklamą, tai produktas, kuris paprastai parduodamas savaime. Nišinis prekės ženklas ieško ne jūsų, o jūs jo. Dėl šios priežasties jis dažnai randamas unikaliose parduotuvėse, kruopščiai atrinktose, skirtose pirkėjui, kuris ieško kitokių ir nestandartinio kvapo kvepalų. Kvepalai su parašu priklauso nuo juos kuriančio parfumerijos meistro kūrybiškumo, originalumo ir laisvės. Todėl tai meno kūrinys, skirtas ribotam skaičiui pirkėjų, kurie iš tiesų mėgsta parfumeriją ir vertina šių kvepalų unikalumą.


  Kuo nišiniai kvepalai skiriasi nuo įprastų kvepalų?


  Prekybos tinklų prekės ženklai didžiąją savo biudžeto dalį skiria reklamai, o nišiniai prekės ženklai didžiąją biudžeto dalį skiria sudėčiai. Kvepalų kūrėjai gali sau leisti rinktis meninį požiūrį, pavyzdžiui, išreikšti save kvepalais iš savo prisiminimų, kurti abstrakčias ar konceptualias kompozicijas, dažnai neįprastas, su netradicinėmis formulėmis. Kūrybinė laisvė neabejotinai yra didžiulis nišinių kvepalų privalumas. Nišinius kvepalus sudaro sudėtinga viršutinių, širdies ir bazinių natų struktūra, kuri išsiskleidžia ne vienu metu, kaip įprastuose kvepaluose, o palaipsniui. Pirmiausia atsiskleidžia viršutinės natos, vėliau širdies ir tik tada pagrindinės, kurios išlieka visą dieną.


  Atraskite nišinių kvepalų moterims ir vyrams pasaulį.


  Kvapai visada susiję su jausmais, prisiminimais ir įvykiais. Nesvarbu, ar tai būtų jums patinkantis, ar nelabai tinkantis kvapas - neutralių kvapų nėra. Todėl kvepalai gali būti tarsi sielos veidrodis, supakuotas į flakoną. Dauguma žmonių mėgsta ypatingą kvepalų naudojimo akimirką ir renkasi kvepalus pagal esamą nuotaiką ir progą. Problema: vis daugiau kvepalų tampa panašūs, todėl pagrindiniai kvepalai beveik nesiskiria vieni nuo kitų. Norite unikalių kvepalų kompozicijų, kurios spinduliuotų individualumą ir ekstravaganciją kvapo pavidalu? Tada mūsų internetinėje parduotuvėje rasite paslėptą lobį nišinių kvepalų pasaulyje.


  Kada naudoti nišinius kvepalus?


  Nišinius kvepalus galite naudoti ne tik ypatingai progai, bet ir kasdieniam naudojimui, nes kvepalų intensyvumas ir kvepalų šeima skiriasi priklausomai nuo kvepalų. Nišinius kvepalus naudokite taip pat, kaip ir įprastus kvepalus. Kvepalus rekomenduojama purkšti ant šiltų kūno vietų, pavyzdžiui, riešo ar kaklo, kad kvapas būtų intensyvesnis. Kita vertus, ant vėsių vietų, pavyzdžiui, ausų kaušelių, kvepalai išlieka ypač ilgai. Laimės jausmas yra viena stipriausių mūsų emocijų. Jis pakylėja mus į neįsivaizduojamas aukštumas, leidžia pakilti virš debesų ir pasijusti nenugalimais. Mes išskirtinė internetinė kvepalų parduotuvė, užsibrėžiame tikslą pažadinti jumyse šiuos laimės jausmus su unikaliais nišiniais kvepalais. 

//Beganti reklama apacioje