Originalių nišinių kvepalų gamyba

 • Originalių nišinių kvepalų gamyba

  Nišiniai kvepalai pasižymi aukšta kokybe, kūrybine laisve ir nestandartinėmis formulėmis. Kvepalų kūrimui netaikomos taisyklės parfumeris turi minėtą kūrybinę laisvę, galimybę sukurti unikalų kvapą, jam nereikia laikytis didelių korporacijų ar masinės gamybos specifikacijų. Vietoj to jie gali sutelkti dėmesį į sudėtingą kvapo kūrimą, kuris žadina jausmus ir pasakoja istorijas. Dėl šios priežasties ne kiekvienas kvapas patiks daugumai. Nišiniai kvepalai kvepia kitaip nei populiarūs kvepalai, kuriuos galima įsigyti parfumerijos parduotuvėse. Taip yra todėl, kad nišiniai kvepalai kuriami naudojant aukščiausios kokybės ingredientus. Dažniausiai jie būna natūralios kilmės ir pasižymi išskirtiniu bei rafinuotu aromatu. Šie kvepalai yra ypač ilgai išliekantys. Dėl šios priežasties šie kvepalai ne retai kainuoja brangiau nei įprasti kvepalai. Kita vertus, jie yra universalūs ir turi atpažinimo vertę. Iš nišinių kvepalų galima suprasti, kad parfumeriai į juos įdėjo daug aistros ir meilės. Nišinių kvepalų flakonai dažnai atrodo paprasti, nes daugiausia dėmesio skiriama aukštos kokybės turiniui.

  Sudėtingas gamybos procesas

  Originalūs kvepalai - tai sudėtingos neįprastų esencijų kompozicijos. Gamybos procesas yra sudėtingas ir dažnai trunka kelerius metus. Nišinių kvepalų niuansai optimaliai suderinti. Be to, naudojami natūralūs ingredientai iš atrinktų žaliavų. Nišiniai kvepalai dažnai pasižymi egzotiškumu ir išskirtinumu. Pavyzdžiui, yra kvepalų su šafranu, aukso dulkėmis arba absentu.

  Kuo skiriasi nišinė ir tradicinė parfumerija?

  Pirmiausia, nišiniuose kvepaluose naudojami tik natūralūs eteriniai aliejai. Daugelis dabartinių kvepalų prekės ženklų atsirado iš chemijos pramonės sėkmės. Natūralūs aliejai kvepaluose nebuvo paplitę iki praėjusio amžiaus pradžios. Atsiradus garsiesiems Coco Chanel kvepalams, natūralius ingredientus palaipsniui pakeitė pigios sintetinės medžiagos. Nišinės kompozicijos nepakeitė parfumerijos tradicijų. Kad kvapas būtų natūralesnis, juose naudojami natūralūs afrodiziakai, esencijos ir aromatiniai aliejai. Tai ne tik kvepalai, bet ir tikri balzamai kūnui ir sielai, galintys atkurti pusiausvyrą tarp jų naudotojo ir jį supančio pasaulio. Natūralūs kvepalai jaučiami ne tik nosimi, bet ir kiekviena kūno ląstele. Natūraliuose eteriniuose aliejuose yra cheminių junginių, kurie gali siųsti signalus į smegenis ir sukelti jų susijaudinimą arba atsipalaidavimą. Natūralus kvapas yra gražesnis. Joks sintetinis kvapas negali prilygti natūralaus kvapo sudėtingumui ir išliekamumui. Natūralus kvapas gali visiškai atsiskleisti ant odos. Natūralių eterinių aliejų molekulės pasižymi didele skvarbumo geba, todėl oda tiesiog susilieja su kvepalais ir sudaro nepakartojamą tandemą.

  Ar reikalinga reklama nišiniams kvepalams?

  Daugelis žmonių ieškodami unikalių, originalių kvapų renkasi tik nišinius kvepalus. Tad, analizuojant, ar nišiniams kvepalams reikalinga reklama, tai priklausytų nuo konkretaus prekinio ženklo ir aplinkybių. Viena vertus, reklama gali padėti padidinti žinomumą apie nišinius kvepalus ir supažindinti su jais naujus pirkėjus. Tai ypač svarbu mažesniems prekiniams ženklams, kurių vardai gali būti ne tokie žinomi kaip didesnių, labiau žinomų įmonių. Reklama taip pat gali padėti pateikti nišinius kvepalus kaip prabangos ar aukščiausios klasės produktą, o tai gali būti naudinga kuriant prekės ženklo įvaizdį ir pritraukiant tam tikro tipo klientus. Kita vertus, reklama gali būti brangi, todėl ne visiems nišiniams kvepalams ji gali būti būtina. Kai kurie nišiniai kvepalai turi ištikimų gerbėjų, kurie aktyviai ieško naujovių, o rekomendacijų ir atsiliepimų iš lūpų į lūpas gali pakakti naujiems klientams pritraukti. 

//Beganti reklama apacioje