Originalūs nišiniai kvepalai internetu pigiau

 • Originalūs nišiniai kvepalai internetu pigiau

  Vienas iš puikių būdų, kuriuo galite išreikšti savo asmenybę ir stilių, yra kvepalai. Nišiniai kvepalai jo savininkui suteikia išskirtinio žavesio, atpažįstamumo. Originalūs kvepalai gali padėti labiau pasitikėti savimi, kurti Jūsų norimą įvaizdį: šilto, atsipalaidavusio, o gal užsispyrusio ir savo tikslų siekiančio žmogaus. Nišiniai kvepalai jau ne vienerius metus skinasi kelią į pirkėjų širdis ir lentynas, tačiau yra svarbu žinoti, kaip patikrinti ar kvepalai originalūs. Šiame straipsnyje norime su Jumis pasidalinti informacija, kuri padės atskirti originalius kvepalus nuo klastočių ir, žinoma, ar galima įsigyti originalius kvepalus draugiškomis kainomis.

  Kaip patikrinti, ar kvepalai yra originalūs?

  Pirkti kvepalus internetu – įprasta. Žinoma, kiekvienas nori būti tikras, kad jo įsigyti kvepalai yra originalūs, o ne gražiai atrodantis padirbinys. Mūsų internetinėje rarduotuvėje siūlomi tik originalūs nišiniai kvepalai, tad drąsiai dalinamės patarimais, kaip patikrinti kitus savo turimus kvepalus.

  1. Pakuotė. Ji turi atrodyti puikiai – jokių sulankstymų ar subraižymų (nebent pirkote prekę, kuri buvo pažymėta kaip su išorinės pakuotės defektu). Pakuotės spalva ir dizainas turi atitikti tą, kuris rodomas gamintojo svetainėje. Tai ypač svarbu, kai kalba eina apie nišinius kvepalus – gamintojai negamina skirtingų pakuočių atskiroms rinkoms, nes tai tiesiog neapsimokėtų. Tad visa pakuotė turi atrodyti identiškai.
  2. Etiketė ar spauda ant buteliuko. Visi užrašai turi būti lengvai perskaitomi, matomas pavadinimas, gamintojas. Visa spauda, nepriklausomai nuo to, iš ko pagamintas buteliukas, turi būti kokybiška – t.y. dažai nepasišalina perbraukus drėgnu pirštu.
  3. Kvapas. Jis turi atitikti svetainėje pateiktą kvapo natų aprašą arba būti toks pat kaip Jūsų turimas mėginėlis. Skirkite laiko atpažinti natoms. Net jei nesate kvepalų ekspertas ir neatskirtumėte iriso kvapo nuo turberozos, bent 2-4 kvapai iš aprašo Jums turi būti atpažįstami. Jei apraše žadamas šiltas aromatas, Jums neturi susidaryti priešingas vaizdas, kad tai pvz. jūra dvelkiantis kvapas.
  4. Kaina ir atsiliepimai. Nišinių kvepalų rinka nėra didelė, tad jei kvepalų kaina atrodo itin maža (ir ne tik šių vienų, bet visų esančių svetainėje), greičiausiai tai padirbiniai. Atsiliepimai svetainėje taip pat svarbu – pirkėjai mielai dalinasi atsiliepimais, jei prekė patiko.

  Tom Ford kvepalai – kodėl tiek daug padirbinių?

  Tomas Fordas yra žinomas mados dizaineris ir kino režisierius, kuris taip pat turi sėkmingą kvepalų liniją. Jo kvepalai yra žinomi dėl savo unikalių ir jausmingų kvapų bei aukštos kokybės ingredientų, naudojamų juos kuriant. Vieni populiariausių Tom Ford kvepalų yra Black Orchid, Oud Wood ir Fucking Fabulous. Mūsų internetiniame puslapyje rasite daugybę Tom Ford kvepalų, įskaitant Tom Ford Private Blend kvepalus Tobacco Vanille, kurie yra itin išskirtiniai.

  Būdamas populiariu amerikiečiu Tomas Fordas savo kvepalus pavertė būtinu stilingo ir sėkmingo žmogaus aksesuaru. Jo kuriami kvepalai tapo trokštamais kiekvieno. Taip iki tol nišiniais buvę kvapai išpopuliarėjo, sulaukė gausaus pripažinimo ir... Žinoma, klastočių gamintojų dėmesio. Tomo Fordo kuriami kvepalai tapo ne tik aukštuomenės, pasiturinčiųjų sluoksnio atributu, bet ir kiekvienos paauglės svajojančios apie kino ar mados industrija įgeidžiu.

  Kodėl nišiniai kvepalai parduodami internetu ziuzi.lt yra pigesni?

  Ziuzi.lt internetinėje parduotuvėje už prieinamą kainą parduodame tik originalius nišinius kvepalus. Viena iš priežasčių, kodėl mūsų kvepalai dažnai yra parduodami pigiau nei kitose parduotuvėse – glaudus bendradarbiavimas su tiekėjais. Be to, mes neturime fizinės parduotuvės ir produktus mažesnėmis kainomis klientai gali užsakyti tiesiogiai internetu. 

//Beganti reklama apacioje