PENHALIGON’S kvepalai


 •  

  Kaina 189 
  209  Sutaupykite 20 
  Kaina 189 
  209  Sutaupykite 20 
 •   PENHALIGON’S kvepalai 

  Kvepalai Penhaligon's yra britų parfumerija, 1870 m. įkurta Williamo Penhaligono. Įkurtas kaip kirpykla, Penhaligon's 1872 m. pasiūlė savo pirmąjį kvapą Hammam Bouquet. Kvapą įkvėpė kaimyninė turkiška pirtis ir sieros garai. Geriausiai parduodamas bendrovės kvapas - 1902 m. Blenheim Bouquet, sukurtas Marlborough hercogo prašymu Blenheimo rūmuose, nutraukė vyraujančias gėlių tendencijas, kad užburtų citrinos, prieskonių ir miško kvapais.
  Kvapai buvo reguliariai leidžiami originalioje parduotuvėje Jermyn gatvėje, kol ji buvo sunaikinta 1941 m. Parduotuvė dingo, tačiau kompanijos kvapai išliko, o 1956 m. Penhaligonui Edinburgo hercogas suteikė karališką orderį už higienos reikmenų gamybą.
  Susidomėjimas įmone buvo atnaujintas 1975 m. atidarius naują pavyzdinę „Penahligon“ parduotuvę Covent Gardene. Pagrindinė parduotuvė atstovavo naują ėmonės kryptį, prikeliant senąsias Williamo Penahligono kompozicijas ir naujus gėlių kvapus. Tarp jų buvo 1978 m. „Bluebell“, kuris ir šiandien išlieka perkamiausiu.
  1988 m. įmonei Velso princesė suteikė antrąjį karališkąjį orderį.
  Daugelis Williamo Penhaligono sukurtų originalių kvapų buvo modernizuoti ir vėl pristatyti kaip „Antologijos kolekcijos“ dalis. Bendrovė išlaiko savo įsipareigojimą dėl puikių, tradicinių kvepalų ingredientų ir būdų. Buteliukai Penhaligono kvapams sukurti pagal originalų Williamo Penhaligono dizainą - skaidrus stiklas puoštas juostele. 

 • Naujienlaiškio prenumerata

  Bendraukime soc. tinkluose

//Beganti reklama apacioje