ROJA PARFUMS kvepalai

 • Kaina 179 
  235  Sutaupykite 56 
  Kaina 269 
  350  Sutaupykite 81 
  Kvepalai Roja Parfums Diaghilev
  Tipas
  EDP
  Kvapas
  Šipro
  Lytis
  Unisex
  Kaina 520 
  790  Sutaupykite 270 
  Kaina 179 
  245  Sutaupykite 66 
  Kaina 229 
  330  Sutaupykite 101 
  Kvepalai Roja Parfums Haute Luxe Parfum
  Tipas
  EDP
  Kvapas
  Šipro
  Lytis
  Unisex
  Kaina 1700 
  2700  Sutaupykite 1000 
  Kvepalai Roja Parfums Nüwa
  Tipas
  EDP
  Kvapas
  Ambros
  Gėlių
  Lytis
  Unisex
  Kaina 580 
  690  Sutaupykite 110 
  Kvepalai Roja Parfums Parfum De La Nuit 2
  Tipas
  EDP
  Kvapas
  Rytietiškas
  Lytis
  Unisex
  Kaina 659 
  1100  Sutaupykite 441 
  Kvepalai Roja Parfums Parfum De La Nuit 3
  Tipas
  EDP
  Kvapas
  Rytietiškas
  Lytis
  Unisex
  Kaina 659 
  1100  Sutaupykite 441 
  Kaina 179 
  245  Sutaupykite 66 
  Kaina 259 
  350  Sutaupykite 91 
  Kaina 290 
  410  Sutaupykite 120 
  Kaina 169 
  230  Sutaupykite 61 
  Kaina 179 
  250  Sutaupykite 71 
 • ROJA PARFUMS kvepalai 

  „Roja Parfums“ – pasaulyje pripažinti prabangiausi kvepalų namai. Visi kvapai čia kuriami naudojant aukščiausios kokybės ingredientus ir siekiant sukurti prabangų, išskirtinį ir neužmirštamo aromato kūrinį.
  Nesvarbu, ar esate naujokas nišinių kvapų pasaulyje ir ieškote savo „vienintelio“ aromato, ar esate kvepalų žinovas ir ieškote aukščiausios kokybės dvelksmo – „Roja Parfums“ tikrai atrasite kažką, tinkamo tik sau. Tai kūrėjo Roja Dove etosas.
  Išsirinkite savo kvapą – „Roja Parfums Elysium“, „Roja Parfums Elixir“, „Roja Parfums Enigma“, „Roja Parfums Reckless“, „Roja Parfums Risque“, „Roja Parfums Scandal“ ar bet kokį kitą – ir pabrėžkite savo charakterį bei asmenybę, išskirkite tikrą vyriškumą arba moteriškumą. Svarbiausia, žinokite, ko ieškote.
  Ieškote vasaros kvapo? Rinkitės „Reckless“ – citrusinių vaisių ir Neroli dvelksmą, praturtintą lengvomis sandalmedžio užuominomis. Tai geriausias nerūpestingų vasaros dienų kvapas.
  Ieškote pavasario kvapo? Rinkitės „Elixir“ – koketišką sultingų vaisių ir gėlių dvelksmą, pulsuojantį moteriškumu ir idealiai tinkantį šiltajam metų sezonui.
  Ieškote moteriško išskirtinumo? Rinkitės „Elysium“ – nuotaiką pakeliantį sultingų citrusinių vaisių, obuolių ir juodųjų serbentų dvelksmą, paįvairintą ryškiomis pipirinėmis rožėmis ir itin aromatingomis žolelėmis.
  Ieškote vyriškumo ikonos? Rinkitės „Scandal“ – klasikinį kvapą, skirtą rafinuotam šiuolaikiniam džentelmenui.
  Ryškus citrinų, bergamočių ir grūdinių kultūrų dvelksmas suteikia savotiško aitrumo, o gaivinančios žolelių savybės sužadina malonius pojūčius. Mėta, levanda, bazilikas ir peletrūnas įneša aromatingo gaivumo, o samanos, pačiuliai ir vetiverijos – sugrąžina žemiškumą. Kartaus šokolado natos susilieja su Tonka pupelėmis, pasižyminčiomis šiltomis vanilės ir karamelės natomis. Toks turtingas aromatas – tikras atradimas vyrams, mėgstantiems unikalumą.
  „Roja Parfums“ – nuo jūsų asmeninių kvepalų iki kvapų jūsų namams – kiekvienas kūrinys, su kruopščiai atrinktais ingredientais, gaminamas be kompromisų. Norite dvelkti prabangiausiu pasaulyje aromatu? Rinkitės „Roja Parfums“.  

 • Naujienlaiškio prenumerata

  Bendraukime soc. tinkluose

//Beganti reklama apacioje