ROJA PARFUMS kvepalai

 • Kvepalai Roja Parfums Haute Luxe Parfum
  Tipas
  Eau de Parfum
  Kvapas
  Šipro
  Lytis
  Unisex
  Kaina 1700 
  2700  Sutaupykite 1000 
  Kvepalai Roja Parfums Nüwa
  Tipas
  Eau de Parfum
  Kvapas
  Ambros
  Gėlių
  Lytis
  Unisex
  Kaina 550 
  690  Sutaupykite 140 
  Kaina 250 
  410  Sutaupykite 160 
  Kaina 350 
  Kaina 360 
  Kaina 330 
  Kvepalai Roja Parfums Parfum De La Nuit 2
  Tipas
  Eau de Parfum
  Kvapas
  Rytietiškas
  Lytis
  Unisex
  Kaina 1100 
  Kvepalai Roja Parfums Parfum De La Nuit 3
  Tipas
  Eau de Parfum
  Kvapas
  Rytietiškas
  Lytis
  Unisex
  Kaina 1100 
  Kaina 350 
 • ROJA PARFUMS kvepalai 

  „Roja Parfums“ – pasaulyje pripažinti prabangiausi kvepalų namai. Visi kvapai čia kuriami naudojant aukščiausios kokybės ingredientus ir siekiant sukurti prabangų, išskirtinį ir neužmirštamo aromato kūrinį.
  Nesvarbu, ar esate naujokas nišinių kvapų pasaulyje ir ieškote savo „vienintelio“ aromato, ar esate kvepalų žinovas ir ieškote aukščiausios kokybės dvelksmo – „Roja Parfums“ tikrai atrasite kažką, tinkamo tik sau. Tai kūrėjo Roja Dove etosas.
  Išsirinkite savo kvapą – „Roja Parfums Elysium“, „Roja Parfums Elixir“, „Roja Parfums Enigma“, „Roja Parfums Reckless“, „Roja Parfums Risque“, „Roja Parfums Scandal“ ar bet kokį kitą – ir pabrėžkite savo charakterį bei asmenybę, išskirkite tikrą vyriškumą arba moteriškumą. Svarbiausia, žinokite, ko ieškote.
  Ieškote vasaros kvapo? Rinkitės „Reckless“ – citrusinių vaisių ir Neroli dvelksmą, praturtintą lengvomis sandalmedžio užuominomis. Tai geriausias nerūpestingų vasaros dienų kvapas.
  Ieškote pavasario kvapo? Rinkitės „Elixir“ – koketišką sultingų vaisių ir gėlių dvelksmą, pulsuojantį moteriškumu ir idealiai tinkantį šiltajam metų sezonui.
  Ieškote moteriško išskirtinumo? Rinkitės „Elysium“ – nuotaiką pakeliantį sultingų citrusinių vaisių, obuolių ir juodųjų serbentų dvelksmą, paįvairintą ryškiomis pipirinėmis rožėmis ir itin aromatingomis žolelėmis.
  Ieškote vyriškumo ikonos? Rinkitės „Scandal“ – klasikinį kvapą, skirtą rafinuotam šiuolaikiniam džentelmenui.
  Ryškus citrinų, bergamočių ir grūdinių kultūrų dvelksmas suteikia savotiško aitrumo, o gaivinančios žolelių savybės sužadina malonius pojūčius. Mėta, levanda, bazilikas ir peletrūnas įneša aromatingo gaivumo, o samanos, pačiuliai ir vetiverijos – sugrąžina žemiškumą. Kartaus šokolado natos susilieja su Tonka pupelėmis, pasižyminčiomis šiltomis vanilės ir karamelės natomis. Toks turtingas aromatas – tikras atradimas vyrams, mėgstantiems unikalumą.
  „Roja Parfums“ – nuo jūsų asmeninių kvepalų iki kvapų jūsų namams – kiekvienas kūrinys, su kruopščiai atrinktais ingredientais, gaminamas be kompromisų. Norite dvelkti prabangiausiu pasaulyje aromatu? Rinkitės „Roja Parfums“.  

 • Naujienlaiškio prenumerata

  Bendraukime soc. tinkluose

//Beganti reklama apacioje