Kvepalai Tiziana Terenzi Tabit

 • Kvepalai Tiziana Terenzi Tabit

  Kaina Talpa Pirkti
  Kaina 245 
  100 ml
  Į krepšelį  

  Turime sandėlyje

  Lizingo skaičiuoklės
  • ml
  • esto
  Prekės ženklas
  Tipas
  EP
  Kvapas
  Gėlių, Medienos, Muskuso
  Lytis
  Unisex
 • Tiziana Terenzi Tabit sukurtas keliaujant svajonės sparnais. Apreiškimą, kurį mūsų vidinis aš patiria, kai gyvenimas užteršia kristalizuotus prisiminimus, pabrėžia ir suformuoja vaiko vaizduotė, laisva nuo bet kokio mąstymo.
  Kelionė į begalinį dangaus pratęsimą, šokinėjimas tarp liuminescencinių žvaigždžių, nebijant kritimo, nes žemė yra minkšta ir jauki kaip cukraus glajus, ir ją dengia šio meilės kvapo cukatos.
  Tabit yra kūrinys, kuris užkariauja ir neapleidžia nuo pirmos akimirkos. Kvapas galingas, bet švelnus, kaip besišypsančio vaiko glamonė. Vis dėlto jis provokuojantis ir jausmingas kaip užburiantis žvilgsnis, kuriam jūs negalite atsispirti. Viršutinės natos yra putojančios ir iškart žaismingos, citrusinių ir žalių lapų akordai; gaivūs ir švytintys jie atsilieka nuo šilto kokoso saldumo ir jūros kvapo, apgaubia jus kaip karštą vasaros smėlio kranto smėlį saulėtoje Viduržemio jūros kaimelio paplūdimio promenadoje.
  Džiaugsmo impulsas visu grožiu sprogsta ant šio ataro pagrindinių natų, niekad toli nuo širdies, karališkos ir švelnios. Čia vanilė ir taurioji ambra žaidžia su tauriaja mediena, o saldus cukrus verčia mus svajoti apie skanius saldainius, kurių troškome dar būdami vaikai!


  Viršutinės natos: bergamotė, žaliosios natos
  Širdies natos: kokosas, persikas, smėlis, gėlių natos
  Pagrindinės natos: vanilė, muskusas, gurmanų natos, mediena, ambra 

 • Jums taip pat gali patikti

  Kaina 149 
  170  Sutaupykite 21 
  Kaina 185 
  245  Sutaupykite 60 
  Kaina 195 
  255  Sutaupykite 60 
 • Naujienlaiškio prenumerata

  Bendraukime soc. tinkluose

//Beganti reklama apacioje