Kvepalai Tiziana Terenzi Cassiopea

 • Kvepalai Tiziana Terenzi Cassiopea

  Kaina Talpa Pirkti
  Kaina 145 
  100 ml
  Į krepšelį  

  Turime sandėlyje. Išsiųsime artimiausią darbo dieną.

  Lizingo skaičiuoklės
  • ml
  • esto
  Prekės ženklas
  Tipas
  Extrait de Parfum
  Kvapas
  Gėlių
  Lytis
  Unisex
 • "Ši kompozicija gimė iš kelionės poilsio namuose, kur visos šeimos draugijoje su Tiziana linksmas dienas leidome bėgdami miške, klausydamiesi senelio pasakojimų apie augalus ir gėles, žaisdami ir atpažindami jų kvapus. Niekas iš mūsų tuo metu nebūtų pagalvojęs, kad vieną dieną tas žaidimas taps mūsų aistra ir mūsų darbu.
  Katrijos kalno papėdėje yra nedidelis 1000 gyventojų turintis kaimas, vadinamas Frontone. Vietos ramybę laužo tik slėnį supančių gėlių ir augalų kvapai. Netoli nuo jo yra „Fonte Avellana“: meditacijos ir tylos vieta, suteikianti kelionei dvasinį skonį. Mūsų namus saugojo Frontonės pilis - įtvirtinimas, saugojęs vietovės sieną, kurią perėjo romėnai, kad pasiektų Adrijos jūrą ir paskutinę Montefeltro kunigaikštystės tvirtovę XV – XVI a. Istorija ir stebuklais turtinga vieta, kurios viduryje mes linksmai žaidėme. Užkopę į aukščiausią pilies bokštą, jo nuostabioje vietoje galite pamatyti didžiulį Monte Nerone bei San Mariną, o priešingoje pusėje galite pažvelgti į Adrijos jūrą. Po vakarienės, šviečiant didžiuliam geltonam mėnuliui, mes žaidėme ant bokšto, apšviesto liepsnojančiais brazieriais po žvaigždėtu dangumi ..."
  Todėl šis „extrait de parfum“ yra ryškus ir putojantis bei nesenstantis, kaip ir žvaigždynas, suteikiantis jam vardą. Puokštė citrusinių vaisių ir gaivių kvapų skleidžia putojančius kvapus, kuriuos atspindi ylang ylang ir jazminų vanduo. Subtilus gaivumas, kuris supa jus ir yra su jumis visą dieną. Kvapas su santūriu, tačiau tuo pat metu tvirtu asmeniškumu, kurį įsižiebė kriaušių nektaro ir baltojo heliotropo atmintis, apgaubta cukraus pudros, kakavos ir pieno saldumu.
  Šie kvepalai yra sapno istorija, pasakojanti apie nuostabią kelionę vaizduotės sparnais, amžiną mumyse esantį vaiką, kuris praėjo karštą vasaros naktį skaičiuodamas krentančias žvaigždes. Skrydis į egzotiškas vietas, kur jie stebuklingi ir nežinomi padarai gyvena kvepiančiuose kerų miškuose. Tai yra susitikimas su laumėmis ir elfais, su ryškiomis spalvomis ir nuostabiais kvapais, surinktais ir amžinai užfiksuotais šiame brangiame fantazijos nektare.
  Tiziana Terenzi Cassiopea - nesenstantis aromatas, kuris nesuklysta kalbėdamas apie meilę ir dėkingumą.


  Viršutinės natos: pasifloros vaisiai, citrina ir juodieji serbentai, papartis
  Širdies natos: gvazdikas, pakalnutės, rožių arbata
  Pagrindinės natos: santalas, Tonka pupelės, muskusas

  100% originalūs kvepalai 

 • Jums taip pat gali patikti

  Kvepalai Tiziana Terenzi Arethusa
  Tipas
  Extrait de Parfum
  Kaina 95 
  105  Sutaupykite 10 
  Kvepalai Tiziana Terenzi Kirke
  Tipas
  Extrait de Parfum
  Kaina 114 
  Kvepalai Tiziana Terenzi Andromeda
  Tipas
  Extrait de Parfum
  Kaina 145 
 • Naujienlaiškio prenumerata

  Bendraukime soc. tinkluose

//Beganti reklama apacioje