Kvepalai Tiziana Terenzi Arethusa

 • Kvepalai Tiziana Terenzi Arethusa

  Kaina Talpa Pirkti
  Kaina 125 
  100 ml
  Į krepšelį  

  Turime sandėlyje

  Lizingo skaičiuoklės
  • ml
  • esto
  Prekės ženklas
  Tipas
  EP
  Kvapas
  Gaivus, Gėlių
  Lytis
  Unisex
 • Visi spalvingi Sicilijos garsai yra įtraukti į Tiziana Terenzi Arethusa kvepalų ekstraktą. Prieš pasinerdami į kvapnią Viduržemio jūros augalų medieną, harmoningai kontrastuojančia su Sirakūzus supančiais prieskoniais ir nuostabia Ortigijos sala, susidursite su skaniais vaisiais, apsuptais kvapniomis gėlėmis. Šis kūrinys buvo kelionė į pradžią, bet tada, pamasčius, tai buvo svajonė, apibūdinanti grakščią vėsaus vidurvasario nakties dvasią priešais laužą prie jūros, dainuojant ir skambinant gitara su kelionės draugais ir tais, kuriuos visada nešiojame savo širdyje, net jei jie yra fiziškai toli. Arethusa yra graikų mitologijos veikėja, Nereuso ir Doris dukra. Dievas Alpėjas, dievo Okeano sūnus, įsimylėjo ją, paslapčia stebėdamas kaip ji maudosi nuoga. Tačiau Arethusa pabėgo nuo jo dėmesio, ir liko gyva Ortigijos saloje, Sirakūzuose, kur deivė Artemidė pavertė ją upeliu.
  Dzeusas, sujaudintas Alpėjo skausmo, pavertė jį upe, leidžiančia jam, iš Peloponeso, Graikijoje, keliauti per visą Jonijos jūrą ir prisijungti prie savo mylimo upelio.
  Net ir šiandien mitas tebegyvuoja Ortigijos saloje dėl vadinamojo Arethusa upelio - vandens telkinio, įtekančio į Didįjį Sirakūzų uostą.


  Viršutinės natos: apelsinas, imbieras, slyva, figas, rožinis greipfrutas, šalpusnis
  Širdies natos: raudonasis santalas, jazminas, rožė, šafranas, greipfrutas, apelsinų žiedas, santalas, granatas, viržiai
  Pagrindinės natos: pačiulis, vetiverija, storaksas, oda, arbutas, jūrinis cistas, druska, baltasis smėlis, oleandras, brumas

 • Jums taip pat gali patikti

  Kaina 149 
  189  Sutaupykite 40 
 • Naujienlaiškio prenumerata

  Bendraukime soc. tinkluose

//Beganti reklama apacioje